Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βλέπω μωρό στο γνωστό site με κορμάκι απίθανο αλλά σβησμένη φάτσα και μετά το απαγορευτικό του Z..... για Julia (ήθελε mail όχι απο yahoo για λόγους ασφαλείας και να δώσω της δουλειάς να καρφωθώ στην εταιρία? ) είπα να "χτυπήσω" τη Nika. Στέλνω μνμ για πληροφορίες και οι απαντήσεις επιβεβαιώνουν τη συνάντησή μου με τη Nika. Σημειωτέον σε ερώτησή μου για τη κάλυψη του προσώπου στις φωτό μου είπαν οτι είναι γνωστή και δε θέλει να την αναγνωρίσουν. Φτάνω στο HTL ανοίγει η πόρτα του δωματίου και βλέπω κάποια που δεν της έμοιαζε πολύ αλλά με διαβεβαίωσε όταν τη ρώτησα οτι είναι αυτή. Στο ψητό όταν της είπα για CIM αρνήθηκε, πέσαν τηλέφωνα με την ατζέντισα η οποία μου είπε οτι απο λάθος γράφτηκε στις υπηρεσίες. ΑΠΟΛΥΤΟ ΞΕΝΕΡΩΜΑ!!! Τα πήρα κι αυτή βλέποντας οτι θα την κάνω, με πλάκωσε στη πίπα μέχρι που της τά'δωσα στο στόμα. Περριτό να αναφέρω οτι στο μπάνιο εφτυνε χλέπες σα νταλικιέρης (δεν έχω πρόβλημα με το συμπαθέστατο κατά τα άλλα επάγγελμα)και διαμαρτυρόταν που την έχυσα....2ος γύρος απο τη τσαντίλα μου την είχα να κουνιέται πάνω μου χωρίς να κάνω πολλά και το τέλος ήταν το ίδιο. Μου σχολίασε οτι μείναμε μισή ώρα επιπλέον αλλά extra χρήμα δε πήρε. Με τέτοιο ξενέρωμα για πρώτο μου ct ούτε να γράψω review ήθελα αλλά μόλις ανακάλυψα βλέποντας εξονυχιστικά τις φωτό του πρακτορείου κατάλαβα ότι έκλεισα Nika και μου σέρβιραν Lilly την οποία δε θα έκλεινα ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!! ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΣΤΙΣ ΛΑΜΟΓΙΕΣ ΤΟΥΣ! ΚΑΡΑΟΥΣΤ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 16, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
12.325
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 delipas

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού