Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 27 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Για το κορίτσι έχω ξαναγράψει κριτική και δεν θα χρειαζόταν να ξαναγράψω εάν δεν είναι τόσο για τον πούτσο η συμπεριφορά του πρακτορείου της και τόσο ξηγημένη η δική της.Στέλνω sms στο κωλοχανείο για να κανονίσω συνάντηση.Καμία απάντηση.Στέλνω μέιλ μου απαντούν σχεδόν αμέσως.Πάω να κάνω το booking και κάπου εκεί μου λένε ότι για 2 ώρες θα πρέπει να σκάσω 450.Σόρρυ λέω άλλα η συνάντηση ματαιώνετε γιατί δεν γουστάρω να σκάσω 450 ευρώ την σήμερον όταν μέχρι τώρα την ίδια κοπέλα την έπαιρνα με 400..Την καλησπέρα μου και γεια σας.Απαντά ο ατζέντης ότι οκ,το ραντεβού ισχύει για 2 ώρες στα 400.Φτάνω στο γνωστό χοτέλι και αφού έχω φάει 10λεπτη καθυστέρηση,μετά απο 2 υπενθυμίσεις μου στέλνει τον αρ. δωμ. Μπαίνω στο δωμάτιο και μετά τα τυπικά πληρώνω και πάω για μπάνιο.Βγαίνοντας , ευγενικά το κορίτσι μου λέει ότι πήρε το πρακτορείο και ότι πρέπει να σκάσω και τα άλλα 50.Της εξηγώ με κόπο (λόγω των αγγλικών της)τι είχε γίνει και ότι ηρθα για να μου ξεπρηχτούν και όχι για να μου τα πρήξουν παραπάνω . Το κορίτσι δείχνει κατανόηση και μπαίνει στο ψητό χωρίς να μου κάνει σκηνή η να είναι κάπως.Να μην πολυλογώ περισσότερο από όσο έχω είδη κάνει, η Daisy μολονότι ξενυχτισμένη , ψιλοάρρωστη, παρ όλη την ιστορία που δημιουργήθηκε(το πρακτορείο πρέπει να την πήρε κανα 2 τηλέφωνα στην διάρκεια της 1ης ώρας) με πήδηξε κανονικότατα.Ξεκινώντας επειδή πήγα και εγώ κουρασμένος και επειδή προηγήθηκε ότι προηγήθηκε είπα να το πάω στο χαλαρό, αλλά εκείνη είχε άλλη άποψη.Εκτελέστηκε όλο το ρεπερτόριο ,πλην πρωκτικού ,άψογα.Έφυγα και πάλι παραμιλώντας αλλά και με 2 απορίες.

1) Πόσο ρόμπες είναι οι συγκεκριμένοι τύποι?
2) Πόσο δύσκολο είναι να φτάσουν την daisy και κανα 2-3 άλλες οι περισσότερες που φιγουράρουν κάθε βδομάδα στο γνωστο site με τις αφίξεις και που θέλουν να πληρώνονται ως εσκορτσ?

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 09, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού