Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 26 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλη εβδομαδα σε ολα τα αδερφια!!!!
Ξεκινω την αναφορα μου για το συγκεκριμενο ΑΣΤΕΡΙ, προλογιζοντας ομως αξιζει με απολυτο σεβασμο να αναφερθω σε κριτικες που αφορουν τη ντονα για παραδειγμα καταδυκνειοντας το ζητημα της υποκειμενικοτητας για τις κριτικες που γραφουμε ολοι μας!!!Διαβασα ολες τις κριτικες πριν αποφασισω να παω στο ραντεβου μου με τη ντονα οπως κανω συνηθως.ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΚΟΜΗ Κ ΟΤΙ ΠΟΣΤΑΡΕΤΕ ΠΕΡΙ ΤΩΝ CT TΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.καθε λεπτομερεια γιατι η αληθεια ειναι ΠΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ Κ ΟΤΙ ΞΟΔΕΥΟΥΜΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟΠΟ.Διαβασα λοιπον τις καλυτερες κριτικες απο εγγυρους χρηστες του φορουμ αλλα κ καποιες αλλες απο καποιυς που δυσαρεστηθηκαν.καθενας για τους δικους του λογους ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΟΥΣ.Ομως ορισμενα πραγματα ειτε ξυπνησαμε καλα ειτε οχι ειτε εχουμε υποχρεωση να τα αναφερουμε.δηλαδη ειναι κοινως παραδεκτο οτι οταν βλεπουμε μεγαλα βυζια απο σιλικονη ειναι σιλικονη κ δεν αλλαζει.το μαυρο δε γινεται να γινει ασπρο.οποτε ας προσπαθησουμε περα απο το αν μας αρεσει σαν σταση το doggy style η κατι αλλο να αναφερομαστε περι ορεξεως αλλα κ περι αντικειμενικης παραθεσης των καταστασεων.
Συναντηση με DONNA BELLE εχθες στο ζουζανοκαταλειμα...υποδοχη απο το ξανθο πιστολι με ενα πολυ σεξυ μαυρο κολλητο φορεμα κοντο κ ψιλοτακουνες γοβες οπου με το που την ειδα ΕΠΑΘΑ ΣΟΚ.ΣΥΣΤΗΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ειχε μια συμπεριφορα πολυ σωστη για να σπασει ο παγος κ να νιωσω ανετα.μαλλον καταλαβε οτι με κομπλαρε ψιλο κ ισως κ να της αρεσε.ντουζακι γρηγορο κ γρηγορα στο δωματιο με τη πετσετα τυλιγμενη στη μεση.κοντοστεκεται μπροστα μου κ ξεκιναει με πρωτοβουλια της βαθεια γλωσσατα φιλια σε φαση gfe κατι που μου αρεσε πολυ..το χερι της κατεβηκε κ επιασε εξω απο τη πετσετα τον αργαλειο μου που ειχε γινει λαμαρινα πυρακτωμενη.μου ανοιγει δευτερολεπτα μετα τη πετσετα κ ελευθερωνεται το πουλακι.πιο πουλακι δηλαδη που ειχε γινει δρακος.ΕΔΩ ΞΕΚΙΝΑΕΙΚ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ.δενειναι τυχαιο που εχουν γραφτει διθυραμβικες κριτικες κ απο τους εχθρους της ακομη σχετικα με ΤΗ ΠΙΠΑ ΤΗΣ.διοτι τετοιο τσιμπουκι δεν μου εχουν παρει ποτε μα ποτε..η κοπελα ξερει να περνει πιπα οπως ξερει ο μεσσι να παιζει με το τοπι.τι φτυσιματα τι βαθεια λαρυγγια τι ρουφηγμα το πουτσοκεφαλο με τροπο που σου προκαλει ακρατη ηδονη τι ταυτοχρονα διαλλειματακια με σουπερ υγρη μαλακια τι περιποιηση στα αρχιδια που τα αγαπαει.ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΓΙΑ ΤΙ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΜΙΛΑΜΕ.και εκει αξιζει να χυσεις οπως κ δηποτε για αρχη.ετσι εκανα κ γω.εφυγαν τα φλοκια σε χρονο dt.
ντουσακι γρηγορο κατι χαζογελακια κανα δυο μαλακιες κ επανερχετε στη πιπα κατοπιν οδηγιων μου...για να παμε κ στο κυριως μενου...στο γαμησι η γκομενα ειναι αληθινη πορνοσταρ..απο τα βογγητα της μεχρι κ το τροπο που στηνετε μεχρι κ το τροπο που κουνιεται οταν ειναι απο πανω κ σε κοιταει α ακομη καλυτερα οταν γαμιεται στα 4 στο ορθιο που κοιταει στα πλαγια με το υφος του η κοπελα απλα δε παιζετε..δεν τη νιαζουν αν ειναι αργο γριγορο αγριο η χαλαρο.τη νοιαζει που εχει το καυλι μεσα της κ αυτο το δειχενι ξεκαθαρα.λατρευει το καυλι εχει γεννηθει για το καυλι.ΤΗΝ ΠΗΡΑ ΜΕ ΤΗ ΚΑΜΕΡΑ ΣΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΤΗΣ ΤΟ ΖΗΤΗΣΑ ΕΥΓΕΝΙΚΑ Χ Ω Ρ Ι Σ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ ΜΙΑ ΔΕ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΦΡΑΓΚΟ.Κ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΤΣΙΜΠΟΥΚΟΝΕ...
δε ξερω τι αλλο να πω.πραγματικα ΠΕΡΑΣΑ ΤΕΛΕΙΑ.η κοπελα ειναι μουναρα ειναι καθαρη ντυνεται ωραια (αξιο αναφορας πως την ωρα που εφυγα απο το δωματιο ειχε ηδη ντυθει με αλλα ρουχα κατι το οποιο μου αρεσε μιας κ το ενδυματολογικο της ειναι πολυυυυ σεξυ..) κ κυριως ξερει να κανει τη δουλεια της ΑΡΙΣΤΑ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 28, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού