Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ηθελα κατι ηρεμο και απο το προγραμμα της που ηταν ψιλοαδειο καταλαβα οτι θα ειχε το κεφι να ασχοληθει μαζι μου.

Κηνησα λοιπον για την πλατεια του μεγαλου οπλαρχηγου με το γνωστο πουτανοξενοδοχειο 5 αστερων.

Μπηκα και επεσα πανω σε ενα ντροπαλο κοριτσι που ειναι πολυ πιο ομορφο απο τις φωτογραφιες.

Ξερετε τι μαλακια εχω παθει , παρατηρω πολυ προσεχτικα τα παντα πια σε καθε Date γιατι εχουμε και εσας που εισαστε και δυσκολοι και θελετε πολυ αναλυτικα πραγματα.

Αφου εκανα μπανακι βγηκα και ξαπλωσα και να σου το στριπτιζακι απο το ντροπαλο κοριτσακι σιγα σιγα τα εβγαζε ολα και μου τα πεταγε οσπου εμεινε με τις καλτσουλες μεχρι τα μπουτακια και ενα πολυ sexy βρακακι οχι στριγκακι.

Καβαλησε απο πανω αρχισε φιλακια πολυ GFE (ρε να μην θυμαμαι μια κανονικη γκομενα να ειχα και να φιλαγε τοσο ωραια)στο σωμα στα αυτια οπου εβρισκε και μετα στο στομα για ωρα οχι πεταχτα και μαλακιες.

Με εφτιαξε με τα φιλια της ουτε πιπα δεν ηθελα τοσο πολυ.

Ευγενικα βεβαια της κατεβασα την κεφαλη στην αλλη κεφαλη οπου τον πηρε ευλαβικα στο στομα και αρχισε το ρουφιγμα , τιποτα το τρελλο απλα ηξερε να ρουφαει οπως το 80% των γυναικων.

Α ξεχασα να σας πω οτι μου ειχε βαλει και ενα ζελε του μασαζ ολη την ωρα που με εφτιαχνε πολυ καβλωτικη (ΑΚΟΥΣ ΖΕΡΟ).

Αφου επεσε ο γνωστος ξεγυρισμενος πηδος οπου πρεπει να την ζωρισα λογο του οτι για 40λεπτο την γυριζα γυρο γυρο της τα εδωσα μεσα γιατι εχει πολυ γλυκο μουνακι και δεν κεφαριζα να βγω.

Με ξαπλωσε διπλα της μου εβγαλε το καπελακι με καθαρισε τα ειπαμε για κανα 10λεπτο και μετα με πλακωσε στο μασαζ με χερια γλωσσες σωμα με σωμα και τετοια οπου με εκανε λασπη τοσο πολυ που πηγε να με παρει ο υπνος.

Ειχε μεινει κανενα μισαωρο και με πλακωνει παλι στην πιπα οπου βεβαια δεν ηθελα αλλο να την καβαλησω και ετσι την αφησα να το κανει μονη της και να τα παρει στο στοματακι της το χαμογελαστο.

Καθησε διπλα με αγκαλιασε και με φιλαγε τοσο τρυφερα λες και ημουνα ο γκομενος της τι να πω.

Τετοιο GFE ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.

Παλι σε λαχειο πεσαμε.

Το απολυτο CT ΓΙΑ ΤΟΥ ΜΑΣΑΖΟΠΛΥΚΤΟΥΣ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 12, 2008
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
BABY(1)
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
287
Likes:
3.054
Πόντοι:
13.385
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού