Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την επελεξα επειδη μου αρεσουν οι ψηλες (οχι ομως οι ψιλολιγνες) και μονο γι αυτο, χωρις αλλες ιδιαιτερες προσδοκιες – που να ηξερα ομως... Η συνεννοηση με το πρακτορειο δεν χρειαστηκε πανω απο 2 sms και η συναντηση εγινε στο γνωστο αθλιο ξενοδοχειο. Η πορτα ανοιξε και βρεθηκα μπροστα στο θηριο. Ενα καβλακι 18 Μαιων με προσωπο πολυ καλυτερο απο τις φωτο, κορμι ζουμερο, σφιχτο και τσιτωμενο και πεταχτο κολαρακι μεσα στο γελιο και την ενεργεια. Χωρις πολλα πολλα με στελνει στο μπανιο και με το που βγαινω δεν προλαβα καλα καλα να σκουπιστω και με βουταει οπως ημουν ακομα με τα νερα. Για το τι ακολουθησε μετα εχω να πω οτι οι γνωστες προνοσταρ που σκανε κατα καιρους εχουν να παρουν μαθηματα performance. Πριν αρχισει την πιπα σαλιωσε το εργαλειο φτυνοντας απο αποσταση κανωντας κυκλους με τη γλωσσα... και αμεσως μετα το πουλι και το ενα αρχιδι μου χαθηκαν στα βαθη του λαιμου της. Οπως με κοιταζε ειδα ενα μικρο δακρυ να κυλαει στο ματακι της απο το πνιξιμο. Η επομενη σταση ηταν κατσει πανω στο προσωπο και να τριβεται προκαλωντας μου με τη σειρα της ασφυξια. Μετα 69 με το ιδιο τρελο ρυθμο και ολα τα δαχτυλα μου απασχολημενα και στις 2 τρυπες. Στο σεξ σχεδον με διελυσε. Πολυ δυναμη, μεγαλη αντοχη. Μετα απο 4 στασεις ανοιγει κολαρα προσκαλλωντας με να εισβαλλω δυναμικα και... κρατωντας την ανοιχτη και με τα 2 χερια, μου προτεινε να κανω εισαγωγες - εξαγωγες εναλλαξ σε κολο / μουνι ξανα και ξανα μεχρι που δεν αντεξα αλλο και την ελουσα στο προσωπο, στο στομα, στα ματια, στα μαλλια. Ακολουθησε ντουζ και καπακι δραση. Ο β’ γυρος ηταν το ιδιο εντονος με τη διαφορα οτι το 69 ηταν αναποδο με εμενα απο πανω να της γαμαω με λυσσα το στομα. Απο κολο την πηρα ανασκελα αυτη τη φορα βλεποντας την να παιζει τη μουναρα της βαζοντας μεσα 2 και 3 δαχτυλα. Δεν αντεξα πολυ στη θεα και την ξαναελουσα στο προσωπο, στο στομα, στα ματια, στα μαλλια. Θα ακολουθουσαν και γ’ και δ’ γυρος αλλα η ωρα μου ειχε τελειωσει. Oh well… Σιγουρα οχι μοντελο, σιγουρα girl next door αλλα πολυ περισσοτερο πορνοσταρ επαγγελματικου επιπεδου και σιγουρα απο τις περιπτωσεις που με τιποτα δεν ειναι αυτο που δειχνει. Οι χαλια φωτο δεν πρεπει να αποτρεψουν απο μια δοκιμη. Α ξεχασα, αγγλικα δεν μιλαει πολυ καλα... but who cares...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 05, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 8467
Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
7
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού