Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρωι πρωι απο το γραφειο πεφτει τηλεφωνημα στην Lea (αντzεντισα) για ενα μικρο date με την Alex.

Sorry ειναι η απαντηση της λογο του οτι και τα δυο κοριτσια ειναι γεματα.

Δεν πειραζει λεω κρατα το νουμερο μου και εαν εχεις καμμια ακυρωση μου λες.

Μετα κανα δυορο σκαει το sms και μου λεει για την ακυρωση οπου το κλεινουμε για το απογευματακι.

Ηταν μιαδυσκολη μερα η χθεσινη με ολο στραβωμαρες απο το πρωι με αποκορυφωμα οταν πηρα το μετρο για να παω στο κοριτσι μας κατεβασαν στην μεση γιατι οπως ειπαν ειχαν μια κλιση για βομβα στην Ομονοια.

Αντε να ψαχνω ταξι με αλλους 1500 στην σταση Πανεπιστημιο και να λεω παει τριτωσε το κακο θα το χασουμε το date.

Για καλη μου τυχη μπηκα σε ενα με αλλους τρεις και εφτασα στο παρα δυο.

Χτυπαω και μου ανοιγει η Nelly οπου με βουταει στα φιλια μιας και γνωριζομαστε και με τραβαει μεσα οπου βλεπω και την Alex με βρακακι και τα βυζακια Νο2 εξω.

Πλακωνω και αυτην στα φιλια λεω και δυο μαλακιες αφου ξεντυνομουνα συγχρονος και ο παγος εχει λιωσει μεσα στα πρωτα δυο λεπτα.

Παω για μπανακι γυρναω και ριχνω την προταση μου για Duo μιας και η Nelly ηταν ακομα μεσα και ξαπλωνω με την μια.

Απαντηση δεν πηρα απλα μου αρχισανε τα χαδια και τα τετοια και με το που με φτιαξανε , ΤΣΟΥΠ μου την κοπαναει η μια και μου λεει ( την επομενη φορα ) δεν πτοηθηκα και λεω θα παρω αυτο που ηρθα να παρω.

Αlex ομορφη Σλοβακα οπως στις φωτογραφιες με καταπληκτικα απαλο δερμα μακρυα μαλλια πρεπει να εχει δυο τρια κιλα παραπανο και παρα πολυ GFE αυτο θελει να βγαζει στον πελατη , αν και μενα δεν με γελας οτι μπορει να γυρισει και σε πολυ αγριαδα η ιστορια εαν εισαι προθυμος και εχεις κεφια για KINKY καταστασεις .

Εγω παντως για GFE πηγα και GFE πηρα (την επομενη φορα βλεπουμε ).

Μαστορησα στην πιπα με πολυ σαλιο .

Απο στασεις οτι ζητηση η ψυχουλα σου μονο την σταση Μεταξουργειο δεν κανει.

Πολυ επικοινονιακη και γλυκια και πολλα χρονια στο κουρμπετι , το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν θα φυγετε δυσαρεστημενει και οτι θα σας κανει οτι της ζητησετε.

Κωλαρακι δινει το οποιο μου φανηκε και πολυ σφιχτο αλλα δεν δοκιμασα.

Αυτα για την Alex.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 28, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
BABY(1)
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
287
Likes:
3.054
Πόντοι:
13.385
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού