Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα το αναλογο τηλεφωνημα για να παραγγειλω Sushi για να καλοπιασω την Αννουλα κινησα για το γνωστο Hotel που διαμενουν τα περισσοτερα CT των Αθηνων.

Στο τελος θα με χαιρεταν και οι Receptionist το μονο σιγουρο.

Με το που μπαινω πεφτω πανω στην Nelly SB οπου φιλιθηκαμε και τα ειπαμε για λιγο μια και εχουμαι βρεθει παλιοτερα. (Μαλλων θα ειναι η επομενη μιας και ηταν τοσο εγκαρδια)

Ανεβαινω και μου ανοιγει η Αννουλα .

Δεν ειναι κανενα θεομουνο απο φατσα και ειναι κοντουλα για τα δικα μου μετρα.

Εχει ομως μια τουρλωτη Κωλαρα που την τονιζει με το βαδισμα χορευτριας που εχει.

Welcome BABY μου λεει (που ηξερε η κουφαλα το nick μου ).

Η Mila μου εχει μιληση για σενα μου λεει ( αυτο ελειπε εναν κουβα λεφτα εχουμε δωσει ).

Παμε για μπανακι μαζι και αφου με καθαριζει σε ολα τα επιμαχα σημεια καλα παμε στο κρεββατι και με πλακωνει στα γλωσιδια (Το εχουν οι κουφαλες οι Ουκρανες στο αιμα τους και την δουλευουν πολυ καλα την γλωσσα ).

Αφου με εχει κανει αεροπλανο και με εχει γλυψει απο πανω μεχρι κατω εως και το μικρο δαχτυλακι του ποδιου (Ακους Nitro βλεπε Adel ) της ψιθηριζω στο αυτι (Get a condom baby).

Κυριος πιατο αφου μου εβαλε το καπελακι χωρις να το καταλαβω με καβαλησε και αρχισε το Rodeo.

Μετα αρχισαν και τα DA DA DA HARASO και τετοια που καποια στιγμη πηγε να μου το γυρισει σε Fuck me και την εκοψα only Russian sweetheart.

Πρεπει να ειχε δυο οργασμους πραγματικους Η τεχνιτους ποσος με ενδιαφερει και στο τελος μου ψυθηρισε in my mouth in my mouth.

Ετσι και εγινε , στο στομα και αφου το ρουφηξε το Ανακοντα (οπως λεει και ο NITRO )και τα ηπιε ολα μεχρι στραγγιγματος πηγαμε μπανακι γιατι ειχαμε και τα sushi που περιμενοντας τα ειχαν δει ολα.

Αλιλοταιστικαμε γελοντας και λεγοντας μαλακιες ανοιξαμε το Computer της για να σας γραψουμε δυο γραμμες και μετα δευτερος γυρος μονο γλωσσα γιατι δεν αντεχα να κουνηθω με τιποτα.

Τα εκανε ολα μονη της στον δευτερο γυρο εγω δεν υπηρχα μονο το Ανακοντα συμμετειχε.

Με αλλα λογια πηγα για μια ωριτσα καθησα 1.30 ωριτσα χωρις extra charge λογο sushi και τα λοιπα.

Ειναι τα κωλοκοριτσα της Mila πολυ καλα εκπαιδευμενα και το service που προσφερουν απιαστο.

Μπραβο στο πρακτωριο για αυτο και για το οτι το ενα ραντεβου με το αλλο απεχει τουλαχιστον μια ωρα.

Δεν βαζω 10αρι στο service γιατι δεν μου εδωσε την τουρλωτη κωλαρα να δοκιμασω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 27, 2008
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
BABY(1)
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
287
Likes:
3.054
Πόντοι:
13.385
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού