Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 2 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από πολύ καιρό εστιασμού από sites, με το που ήρθε η Bianca αμέσως έκλεισα διερευνητικό ωράκι μαζί της.Μεγάλη περιέργεια καθότι αυτή η θεογκόμενα καταγράφει ως service ήπια πράγματα.Κλείσιμο του ραντεβου με τηλέφωνο αναιτώτατα.
Ανοίγει η πόρτα και μπροστά μου αυτό το λάγνο πρόσωπο με τις τέλειες αναλογίες σώματος και τα υπέροχα φυσικά στήθη...ίσως την περίμενα λίγο πιό ψηλή αλλά βολεύει το ύψος της σε χειρισμούς.Μετά το μπανάκι αρχίζει τα γλωσσόφιλα με τις αισθησιακές χειλάρες της που αφήνουν ξερό και τον πιό αδιάφορο.Πρόσωπο με λάγνο βλέμμα που σου λεει ξεκίνα και μην αργείς χαζεύοντάς με.Σώμα χωρίς νάναι σμιλεμένο και το σφικτό αλλά που το χαζεύεις με τις ώρες και δεν χορταίνεις να το χαιδεύεις παντού...μα παντού χωρίς κανένα πρόβλημα.Δέρμα μαλακό και ευωδιαστό.Λίγο με χάλασε το σβησμένο τατουάζ στο δεξί της ώμο χωρίς να χαλάει το σύνολο.
Στα του service η Bianca τουλάχιστον σε μένα δεν έβγαλε καθόλου κάτι πρόστυχο που με εντυπωσίασε αλλά μου άρεσε.Όσο και να προσπάθησα να προκαλέσω PSE εξέλιξη μου χαμογελούσε καλοσυνάτα, αγκαλίτσες και φιλάκια.Αυτή η τελικά γλυκειά γυναίκα που είναι sexbomb, έκανε να περάσω ένα υπέροχο ωράκι που άν οι τιμές δεν ήταν τσουχτερές ίσως να ζήταγα παράταση άν μπορούσα.Ομως τα αξίζει τα λεφτά της .Ειναι γιά long meetings χωρίς να ζορίζεσαι όταν κάθεται δίπλα σου έξω...νομίζω ότι η παρουσία της σε ανεβάζει με τη γλυκειά συντροφιά της.Πολλά τα λεφτά αλλά θα το επιχειρήσω.Θα δο΄θμε

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 21, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
pussydoctor
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
2.982
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού