Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συνάδελφε-Συναγωνιστή FANTOM ή «Αλεπού» ήταν «Λυσσασμένη».Πώς αλλιώς να καταλάβω και να δικαιολογήσω αυτό που μου συνέβει και που δεν το έχω ξανασυναντήσει στην ζωή μου. Δεν είμαι καινούργιος ούτε στην ζωή ούτε και στην ¨πιάτσα¨ επίσης, και έχω συναντήσει και την Moni και την Crystal που είναι ¨Πύραυλοι¨ στο άθλημα. Όμως αυτό που έπαθα με αυτήν την «Αλεπού» ούτε που μπορούσα να το φανταστώ. Μόλις μπήκα μέσα στο δωμάτιο με άρχισε στις γρήγορες και δυνατές καταστάσεις σε σημείο που ειλικρινά φοβήθηκα και άρχισα –αυτό πραγματικά το έκανα-να τσιμπιέμαι μήπως και ονειρεύομαι γιατί με έβαλε κάτω και άρχισε να με πηδάει όπως αυτή ένιωθε. Προσπάθησα να την μανουβράρω κάπως αλλά μου άρπαξε τα χέρια με λαβή «Ζίου-Ζίτσου»,με απίστευτη δύναμη για γυναίκα, και μου είπε να «κάτσω καλά» γιατί αυτή θέλει να «οδηγείσει το τραίνο». Ε΄, από εκεί και πέρα έγινε το έλα να δείς. Το τι μου έκανε μέσα σε μία ώρα, χωρίς σταματημό, δεν μπορεί να περιγραφεί με λόγια από κοινούς ανθρώπους. Έζησα την Λύσσα της «Αλεπούς» σε όλο της το Μεγαλείο και αυτό που με παραξενεύει είναι τι στο διάολο της συνέβει γιατί εγώ είμαι ένας κοινότατος άνθρωπος που περνάω απαρατήρητος και δεν έχω καμιά φρεναπάτη ότι κάτι της ξεσήκωσα μέσα της ώστε να τα δώσει όλα. Αυτός και είναι και ένας από τους λόγους που την επόμενη φορά θα την ξανασυναντήσω και μάλιστα ίσως και πλέον του δίωρου για να διελευκάνω την κατάσταση. Θα ξανασυμβεί αυτό; Φανταστείτε ότι όταν έφυγα απο το ξενοδοχείο παραπατούσα και σταυροκοπιόμουνα και άργησα να το πάρω είδηση ότι ο κόσμος γύρω μου με κοιτούσε με ελαφρά μυδιάματα. Τέτιο «ΑΓΡΙΟ και ΛΥΣΣΑΣΜΕΝΟ» πήδημα ειλικρινά δεν έχω ξανακάνει στην ζωή μου και ούτε μου έχει τύχει να συναντήσω τέτοιαν αντίπαλο στο πήδημα η οποία μάλιστα με ευχαρίστησε στο ¨τέλος¨ για τις ωραίες στιγμές που της χάρισα!!! Ειλικρινά δεν είμαι σε θέση να την συστήσω ανεπιφύλακτα, γιατί εάν βρεθεί κανένας καινούργιος και άπειρος Συναγωνιστής μαζί της και του κάνει τα ίδια λυσσαλέα σεξουαλικά χτυπήματα, έ τότε μπορεί να βρεθεί από το Σόκ ξεβράκωτος στον διάδρομο!
Για τα της εμφάνισης της κλπ με έχουν καλύψει οι προγράψαντες σεβαστοί Συνάδελφοι-Συναγωνιστές και συμφωνώ απόλυτα μαζί τους και γιαυτό δεν αναφέρομαι σε αυτό. «ΡΕ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ»!!.
Η ζωή να σας έχει άπαντες καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 26, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
260
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
8 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού