Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Να με συγχωρήσει ο φίλος που προηγήθηκε αλλά θα χρησιμοποιήσω περίπου τα ίδια λόγια γιά τη Nicol.Είναι οπώς την βλέπεις στις φωτό μια πολύ δροσερή νεαρή ρωσιδούλα με πολύ ωραίο κορμί με λεπτή μέση και πολύ καλοσχηματισμένο κώλο .Πολύ ωραία φιλάκια και φοβερή διάθεση γιά sex.Παρότι κουρασμένος μετά πολύωρη εργασία με έκανε να νοιώσω υπέροχα με καλή πίπα που τη βόηθούσα με τις υποδείξεις μου.Καβαλήκεμα και προσπάθεια όλη την ώρα να με κάνει να νοιώσω ευχάριστα.Νομίζω ότι τιμεί τα χρήματά της γιατί ενώ την είχα προπληρώσει γιά anal και ξεκινήσαμε μου ζήτησε να σταματήσουμε γιατί πονούσε.Παραδεκτό.Στο τέλος πριν τα ζητήσω μου επέστρεψε τα χρήματα.Επομένως επειδή δεν είμαι τύπος που γράφω ψεύτικα νομίζω ότι πρέπει να αποκαταστήσω τη κοπελίτσα βάζοντας ομως βαθμολογία που της αξίζει.
Στη ζωή μου μίσησα αυτούς που πιστεύουν ότι μπορούν νάναι αρχάγγελοι πέρνοντας ρομφαία και να αποφασίζουν ,να κατευθύνουν τα μυαλά των άλλων. Και επειδή προκλήθηκα δεν μπορώ να μην αναφερθώ στον αρχάγγελο FANTOM που πρέπει να γράφει για να διορθώνει τα πράγματα.Βέβαια με Jacks διαφορετικές απόψεις δημιουργούν ένα πιο δίκαιο μέσο όρο και βοηθούν κάποιον που ενδιαφέρεται να αξιολογήσει καλύτερα τα δεδομένα. Δεν έχω ποτέ προβλήματα με την ευγενή κατηγορία των καθαρίστριών.Ναι είμαι large τύπος στη βαθμολογία μου σε αυτές που το αξίζουν, δεν έχω προσβάλει όμως κανέναν ιδιαίτερα τις κοπέλες που ΄΄αγαπάμε,, και συναντάμε.Αν κάποια δεν μου αρέσει φεύγω.Και δεν τις βαθμολογώ.Ισως καλές συμπεριφορές τις νοιώθουν και ανταποκρίνονται στις απιτήσεις μου.Οπότε δεν ψεύδομαι και βαθμολογώ με αυτά που τους αξίζουν.
Και επειδή πολλοί φίλοι μου ζητούν τη γνώμη τους προτείνω να κάνουν καλό ψάξιμο στο site αυτο πρώτα και σε άλλα και να βασίζονται στη κρίση τους.Δεν χρειάζονται siteς όπως sapiodekarakides.blogspot.com γιά να αποφασίζουν σωστά.Οι καθοδηγητές μας οδήγησαν στο ΔΝΤ.
Αρκετά γιατί άρχισα να FANTOMίζω με μακροσκελείς περιγραφές και θα την κάνω «άνοστη».Ελπίζω να μη προσβάλλω κανέναν

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 20, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
pussydoctor
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
2.982
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού