Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 26 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Παρότι την είχα εντοπίσει από διάφορα tour της ,ίσως επειδή Ρουμάνα που σε ψηλοδουλεύουν (ροκανίζουν χρόνο)δεν αποφάσιζα να τη συναντήσω. Ίσως οι καινούργιες φωτογραφίες της με φαντασίωσαν περισσότερο.
Υποδοχή μιάς τέλειας μακιγιαρισμένης μικρής (δεν με χαλάει καθόλου και δεν αναλύω το γιατί).Όμορφα τονισμένα μάτια, καλλίγραμη και το σχετικό ψηλοτάκουνο που πλέον λειτουργεί σαν κριτήριό μου το ύψος που βγαίνει αν θα με βοηθάει στους χειρισμούς.Λίγη κουβεντούλα και με στέλνει γιά μπανάκι.Βγαίνοντας σβήνει το τσιγάρο που έκανε και πλησιάζει.Κολλάει επάνω μου αρχίζοντας να με γλείφει στο σώμα και πριν καταίβει την ξεντύνω αργά γλέιφοντας τα σημεία που μου αρέσουν και τεστάρω αντίστοιχα.Ξανακατεβαίνει και αρχίζει την χιλιοδιαφημισμένη πίπα της με όλα τα σχετικά.Φθάνοντας στην απογείωση ζητώ σκούφο και καβαλήκεμα.Την καταβρήκαμε και οι δύο.Πιστεύω ότι ηδονιζεται με τη στάση αυτή αλλά και εγώ ακόμα περισσότερο.Καμπανάκι πρώτου γύρου με 1-1.Λίγη ανάπαυση, κουβεντούλα χωρίς άγχος (το 2ωρο γαρ) αλλά απόλαυση της μικρής που έλαμπε.Νομίζω ότι της βγαίνει πολύ GFE ή ίσως και να της αρέσει και το ήπιο.Τη παίρνω στα πόδια μου και αρχίζουν γλωσσόφιλα,χαιδάκια,και γρήγορα με σηκώνει και αρχίζει πάλι τρελή πίπα.Η ΠΙΠΑ.Σε λίγο μου ζητά να την πηδήξω από πίσω.Ξαπλωμένοι στο κρεβάτι όλες οι στάσεις σχεδόν κολημένοι.Μετά αρκετή ώρα νοιώθοντας πόσο τη βρήσκαμε και οι δύο της ζητώ να αλλάξουμε στάση .Κάνε ότι θέλεις αρκεί να είναι anal μου λέει.Τη καρφώνω στο έπιπλο του δωματίου και έγινε το έλα να δείς.Μόλις θέλεις να τελειώσεις θέλω να τελειώσεις στο πρόσωπό μου μου λέει και έγινε ...το πιτσίλισμα .
Νομίζω ότι είναι πολύ καλή η μικρή σε όλα,πάρα πολύ καλή επαγγελματίας.Νομίζω ότι είναι και γιά long term meetings.Θα το διαπιστώσω σε ταξίδι μου έξω και θα επανέλθω. Ουδέν άλλο σχόλιο προς σχολιαστάς ΦΑΝερούς και μή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 24, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
pussydoctor
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
2.982
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού