Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 35 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
συνάντησα την martina μια μέρα πριν ανηφορίσει προς θεσσαλονίκη.... για να μην λέω πολλά για την εμφάνισή της είναι ακριβώς όπως στις φωτογραφίες αλλά με σπαστό μαλλί χθες (αν το ήξερα θα της είχα ζητήσει να το ισιώσει)..... στο θέμα sex από τεχνική η κοπέλα απλά τα σπάει....χρησιμοποιεί πολύ καλά την γλώσσα της και στην πεολειχία με έφερε ένα κλικ από το να τελειώσω στο στόμα της και την τράβηξα για να συνεχίσουμε με sex ... δεν χρησιμοποίησε ιδιαίτερα τα χέρια της ενώ έβαλε πάααρα πολύ σάλιο... νομίζω ήταν η καλύτερη πεολειχία που μου έχουν κάνει ποτέ... στο sex εξακολούθησε να χρησιμοποιεί γλώσσα γλύφοντας σώμα.... αν της δώσεις το δάχτυλό σου το καταπίνει... μπορείς να της βάλεις δάχτυλο και γενικά ήταν υπέροχη... για συμμετοχή τι να πω...την έκανα και να τελειώσει λίγο πριν να τελειώσω για 2η φορά μέσα της οπότε όχι απλά συμμετέχει αλλά και κάτι παραπάνω.... το μόνο στραβό είναι ότι μένει συνήθως στο γνωστό μαλακοξενοδοχείο της πλατείας του εθνικού μας ήρωα..... τα ίδια και χθες .... όταν μπήκα δεν με ενόχλησε κανείς και ενώ φεύγοντας σκεπτόμουν επιτέλους έκοψαν τις μαλακίες βρίσκομαι φάτσα μπροστά σε ένα υπάλληλο του ξενοδοχείου που του λέω ευγενικά καλησπέρα και ο τύπος με κοιτάει επίμονα σε φάση "πώς μου ξέφυγε αυτός".... τον κοιτάω και εγώ σε φάση "χαχα πουστράκο στην έσκασα" και φεύγω.... πάντως έχει αρχίσει να γίνεται ενοχλητικό το όλο σκηνικό ... τόσο που σκέπτομαι να στείλω μήνυμα στην διεύθυνση του ξενοδοχείου...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 14, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
1
Πόντοι:
1.230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού