Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
συνεννόηση με τον ατζέντη άψογη μέσα σε λίγα λεπτά για 2 ωρίτσες με την γλυκιά ρούσκα . στη πλατεία του επαναστάτη τις απελευθέρωσης ,μια η ώρα καταμεσήμερο .νομίζω έχει αναφερθεί και σε προηγούμενα πόστ ότι οι φωτογραφίες που είναι πολύ κοντά στη εμφάνιση της κοπέλας είναι στη πισινά. χαμογελαστή κοπελίτσα που μόνο που χαμογελαει σου ανεβάζει τη διάθεση … περίμενε με ένα μαύρο μίνι φορεματάκι. Τα τυπικά της γνωριμίας και πλακωνόμαστε στα φιλία(στα μείον ότι δε βάζει γλώσσα )και στα χάδια ,τουμπανο το κλαρίνο και μπαίνω στο μπανιερό για καθαριότητες. Μπουρνούζι και βουρ στο κρεβάτι(το βγαλα το μπουρνούζι …που πας με το μπουρνούζι ρε καραμητρο ) ….γλειψίματα και από τις δυο πλευρές και λόγο ότι είμαι λάτρης του αιδοίου αρκετή ώρα αφοσιώσεις στο επίμαχο σημείο με μικρούς αναστεναγμούς(αχ αναστεναγμέ μου αγιάτρευτε)δίχως υπερβολές ,λες και σε παίρνει ο γκουσγκουνης και όλο το στρατόπεδο μαζί. Πεοθηλασμος και γλείψιμο με βοήθεια τα χεράκια και επειδή ήθελα να τελειώσω στο στόμα τις την άφησα να παίξει μπάλα, είχα μαζέψει και κάργα πεοτζουσε…δεν άργησε η κατάθεση στο ταμείο (δε τα καταπινει) κατευθείαν στο μπάνιο για πλύσιμο στόματος και δοντιών. Λίγη κουβέντα με καλούτσικα αγγλικά όχι ότι με ενδιέφερε και πολύ (10 λεπτα).μπαλαμούτι και βουρ στο ψητό το νακιμου σε καλή κατάσταση όχι σαμπρέλα με προφύλαξη. Πρωτοβουλία η κορασις με καβαλητο από μέρους τις χωρίς πολλά λόγια καταλάβαινε τι ήθελα δεν έγινε αλλαγή στάσης μείναμε εκεί μια και υπήρχε κούραση από βραδύς .τελος δευτερου γυρου…μπανακι και τα σχετικα .εκανα και μια τελευταια καταθεση ξανα στο στοματακι τις (δε ζητησε εξτρα για την καταθεση).για gfe κατάσταση είναι ότι πρέπει τώρα για σφυροκόπημα δε το δοκίμασα . ήταν δυο ώρες ευχάριστες για μένα πέρασα όμορφα 350 ευρώ η συνάντηση έγινε Κυριακή 6 Δεκεμβρίου . δεν είμαι συχνός επισκέπτης των σίτυ τουρς .αυτά τα ολίγα !καλή μας ημέρα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 06, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
11 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού