Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καλησπέρα σε όλους.. συνάντησα την κοπέλα σήμερα το πρωί σε κεντρικό ξενοδοχείο της αθήνας και έμεινα εντυπωσιασμένος ... καταρχάς είναι η κοπέλα των φωτογραφιών και είναι κουκλάρα με απίστευτο κορμί και φοβερό πρόσωπο .. στα + να αναφέρω ότι ενώ είχε ξενυχτήσει και την ξύπνησα πρωί σχετικά η κοπέλα σε καμμία περίπτωση δεν βαριόταν και ήταν όλα ok στο sex ... στα πολύ δυνατά της σημεία η χρήση της γλώσσας .. απλά το έχει που λέμε .. πολύ χαρούμενη και ευγενική στη συμπεριφορά...με το πρακτορείο όλα καλά ... η κοπέλα είναι πεντακάθαρη ... τα αγγλικά της είναι ψιλομέτρια .. δεν μπορείς να πιάσεις μαζί της κουβέντα αλλά τα βασικά τα ξέρει... την πίσω πόρτα δεν τη δίνει (όχι ότι της το ζήτησα αλλά παρατήρησα αρνητικότατη διάθεση ως προς αυτό πριν της πω ότι ούτε κι εγώ θα της το ζητούσα).... δάχτυλο στο αιδοίο που είπε ένα παιδί πριν εμένα με άφησε να της βάλω για αρκετή ώρα .... το αιδοίο είναι πεντακάθαρο και μικρό χωρίς μεγάλα χείλη όπως είπε και ένα άλλο παιδί πριν ... σε γενικές γραμμές δεν με έκανε να αισθανθώ ότι είμαι με την κοπελιά μου, παρόλα αυτά όμως πέρασα εξαιρετικά τελιώνοντας και 2 φορές μέσα της ... αν κάποιος έχει ερωτήσεις ακόμα ας στείλει πμ... η κοπέλα πάντως για ανθρώπους που δεν τους πειράζει αν δεν κάνουν πρωκτικό sex και δεν έχουν πρόβλημα με την τιμή (γιατί 250 η 1η ώρα στις μέρες που ζούμε είναι πολλά όπως και να το δεις) είναι απίστευτη και πρέπει να τη συναντήσουν...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 02, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
1
Πόντοι:
1.230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού