Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
H Alexa λειτούργησε σαν ολοκλήρωση,κορύφωση ικανοποίησης μετά από ραντεβού με άλλη κοπέλλα που είχα περάσει καλά ,αλλά οχι τέλεια (δεν έφταιγε και αυτή αλλά το γαμημένο το τηλέφωνο που χτύπαγε συνέχεια και δεν μπορόυσα να το κλείσω).Τέλως πάντων η Alexa σαν καινούργια εμπειρία λειτούργησε σαν το κερασάκι στη τούρτα.
Η Alexa είναι ότι βλέπετε στις φωτογραφίες με υπέροχο βλέμμα και χαμόγελο.Η έλλειψη επικοινωνίας μερικές φορές αντισταθμίζεται από την προσπάθεια κατανόησης που κάνει την φαντασίωση να καλπάζει.Σώμα σχετικά σφικτό, λεπτή με μικρά έως ανύπαρκτα βυζάκια αλλά με ρώγες που γίνονται κάγγελο όταν έπρεπε.Μετά το μπανάκι που μου έκανε και αφού μου περιποιήθηκε με τα χέρια το παίδαρο , ήρθε η ώρα μιάς απογειωτικής πίπας βαθειάς ,με καλό δούλεμα γλώσσας, eap throating ,χωρίς χέρια ή η χρήση των χεριών συμπλήρωνε το τέλειο γλείψιμο των @@ που κόντεψαν να συστραφούν από τον ερεθισμό της γλώσσας της.Γενικά ότι δούλευε με τη γλώσσα ήταν τέλειο (πίπα,γλείψιμο σώματος από πόδια μέχρι το λαιμό).Καβαλήκεμα φτιαγμένοι και οι δύο και να η πρώτη κατάθεση (εγκλωβησμένη).Μετά το μπανάκι δεν με άφησε να πάρω ανάσα και άρχισε πάλι μιά...μιά..μιά τέλεια πίπα που βάστηξε πολύ δεν ξέρω πόσο αλλά ...πολύ (δεδομένου και προυπηρεσίας με άλλη κοπέλλα).Τά έδωσα όλα με τόση δύνα μη που τα πήρε στο στόμα και γλείφοντας στα χείλη της η δυνατή πιστολιά έπιασε και ρουθούνια.Συνέχισε με ερωτικό μασσάζ που με έκανε να τα δώσω πάλι με παίξιμο των χεριών της .Πληρώνοντας και φεύγοντας παρέμεινε ξαπλωμένη και τρίβοντας το κορμί της στο κρεβάτι.Alexa κι μου άν δεν είχα να γυρίσω στη δουλειά...πίστεψέ με δεν θα έφευγα κοριτσάρα μου.Αυτή η στιγμή του αποχωρισμού εντυπώθηκε γιά την επόμενη φορά (αν και τα ομόλογα δεν είναι εγγυημένα όπως λέει και ο φίλος σοφός Φαντομάς, πο έχω την εντύπωση ότι πιθανόν να ενοχλήθηκε με μερικά γραφόμενά μου, αλλά φίλε εσύ το άρχισες/παρόλα αυτά εισαι πολυ καλός )

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 02, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
pussydoctor
Σπουδαίος
Εγγραφή:
10 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
245
Likes:
180
Πόντοι:
2.982
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού