Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η συνάντηση έγινε μερικές μέρες πριν σε κεντρικό 5άστερο ξενοδοχείο της Αθήνας ... είχα μια ενόχληση την τελευταία εβδομάδα στους ραχαίους μου (της το είπα κιόλας) γι'αυτό και προτίμησα να μην ανεβάσω ιδιαίτερα στροφές .. παρόλα αυτά με την sonny πέρασα αρκετά καλά.... καταρχάς οι φωτογραφίες είναι ακριβέστατες με μια μικρή παρατήρηση μόνο... η κοιλίτσα της έχει μερικά πιασιματάκια τα οποία δεν κάνουν την κοπέλα χοντρή ... παρόλα αυτά ΔΕΝ συνίσταται σε παιδιά που θέλουν να συναντήσουν μια κοπέλα με πάααρα πολύ λεπτό σώμα που να παραπέμπει σε μοντέλο ... κατά τα άλλα το σωματάκι της το βρήκα πεντακάθαρο και υπέροχο για τρελό γλύψιμο στο οποίο ανταποκρίθηκε άκρως ικανοποιητικά... μετά το ζέσταμα παίξαμε ένα γύρο διαρκείας στον οποίο είχε αρκετά καλή συμμετοχή σε ότι αφορά έκφραση προσώπου, κραυγούλες και σπασμούς .. εε και μετά σφυρίξαμε τη λήξη γιατί το φοβήθηκα να συνεχίσω άλλο... στα συν της κοπέλας ότι μου έδωσε την εντύπωση ότι ξέρει να χρησιμοποιεί το στοματάκι που είναι πολύ σημαντικό στο sex .... κατά τα άλλα το ξενοδοχείο είναι κρίμα να είναι πεντάστερο και να μην έχει εδώ και κάτι χρόνια που τυχαίνει να το επισκέπομαι δίκλινα κρεβάτια (ενώνουν τα μονόκλινα.. πρόκειται για το γνωστό ξενοδοχείο πάνω στην αλεξάνδρας).... να μην ξεχάσω να αναφέρω ότι η κοπέλα προσφέρθηκε και για 2ο γύρο απλά εγώ δεν ήθελα για λόγους που ανέφερα ... εε δεν έχω κάτι άλλο να πω... όποιος έχει ακόμα απορίες ας στείλει pm

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 13, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
1
Πόντοι:
1.230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού