Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αφου τα κανανε μανταρα η Maya η μελισσα και το πρακτορειο τελικα πηγα και περιμενα στην πορτα μετα απο αρκετη καθυστερηση λογο του οτι η μικρη 27αρα ειχε εξαφανιστη για καμμια ωρα και την ψαχναν !!!
Για να αρχισω απο το τελος , ναι καλα εκανα και περιμενα να ερθει και δεν την κοπανησα !!
Αφου λοιπον την βουτηξα απο το ασανσερ μεχρι να μπουμε μεσα στο δωματιο ειχε σπασει ο παγος και εαν αργουσαμε και αλλο θα την επερνα στα ορθια στον διαδρομο του 6κτου του ξενοδοχειου της CIA !!
Πιπα με την μια αλητικη με τα γνωστα φτυσιδια ,γλυψιδια κλπ ,ξερει το γκομενη πολυ καλα τις περιοχες και ξερει που να ακουμπαει και ποτε !!!
Αφου πλακωθηκαμε στο γαμησι και ακουσα καμμια δεκαρια Da da da , εκανα το λαθος και της λεω !!!
Μουρο μου μηπως εχεις τιποτα παιχνιδια μαζι σου και νασου πεταγετε και βγαζει κατι καμιτσικια με 9 ουρες και αρχιναει τα χτυπηματα δεξια και αριστερα !!!
Μαλακα λεω Δαρμενοι θα φυγουμε απο εδω μεσα και κουκουλωνομαι με την κουρτινα και λεω στο κοριτσακι οτι για αλλα παιγνια ελεγα αλλα που αυτη το βιολι της !!!
Να μη σας τα πολυλογω αφου δεν εφαγα της χρονιας μου για καλη μου τυχη της τα βουτηξα απο τα χερια και λεω τωρα ειναι η σειρα μου μικρη κοντη Ρωσσιδα με τις ριζες απο την Ουκρανια !!
Και την πλακωσα στο κωλο μεχρι να πεσω ανασκελα και να χτυπηση το καμπανακι της ληξης του αγωνα !!!
Το κοριτσι ειναι αρρωστο με τα Sadomazo και το λεει και απο μονη της !!!
Στον κωλο ζοριζεται και ας εχει φαει ολες τις μεγαλες μαυρες ψωλες που κυκλοφορουν στο εμποριο !!
Τωρα εαν ο επομενος που θα παει σημερα δεν παρει κωλο τοτε του ζηταω εκ των πρωτερον συγγνωμη !!!
Της βγαζω δε το καπελο γιατι δεν κλεβει καθολου στο ραντεβου και μου εκανε και εντυπωση ειληκρινα μεγαλη οτι ασχολιοταν σε τετοιο σημειο που δυσκολα βρισκεις !!
Αρκει να σας πω οτι καποια στιγμη που ειχα ρεταρει ειχε πεσει στα τεσσερα και μου πιπιλαγε τα δαχτυλα των ποδιων !!!
Ε τι αλλο να πω !!!
Απο την αλλη δεν την βλεπω ευκολα να ξαναρχεται απο οτι μου ειπε γιατι αλλιως το περιμενε και αλλιως της βγηκε !!!
Για πιον ακριβως λογο ,τα Ρωσσικα μου δεν με βοηθησαν για να καταλαβω !!!

Γενικα η κυρια ειναι VFM για ενα πολυ σκληρο PSE γαμησι για οποιον αντεχει γιατι εμενα με εβγαλε Μπιλιες !!
Τελικα το Team απο την Αγ. Πετρουπολη θελοντας και μη εχει βαλει τα γυαλια γενικα !!!
Karina - Daisy - Maya !!!
Ευγε στα κοριτσια !!

Αυτα τα ολιγα !!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 19, 2010
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
BABY(1)
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
287
Likes:
3.054
Πόντοι:
13.385
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού