Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 6 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντησα την Karina χθες στη θεσσαλονικη και οι εντυπωσεις μου ειναι εξαιρετικες, το ξενοδοχειο ειναι πολυτελεστατο εκτος της περιοχης του σταθμου κατι που μου αρεσε πολυ. Με περιμενε περιποιμενη, καθαρη και μοσχομυριστη, το δωματιο της ηταν τακτοποιημενο χωρις πεταμενα ρουχα, τασακια γεματα αποτσιγαρα και ποτηρια δεξια αριστερα η κοπελα ειχε συμμαζεψει σαν να περιμενε τον γκομενο της. Ειχε φτιαξει και ατμοσφαιρα με καταλληλη για την περιπτωση μουσικη και γενικα νομισα οτι με υποδεχοταν η κοπελα μου. Ειναι ενα ησυχο, υπομονετικο και γλυκο κοριτσακι που σε οσους αρεσουν οι μικρουλες θα το καταευχαριστηθουν, ηταν προθυμη σε οτι της ζητουσα και εδειχνε τρυφερη, κωλο δεν δινει αλλα δακτυλο στο νινακι της αφηνει και το ευχαριστιεται κιολας, υγραινεται ευκολα μονο που το νινακι της οπως και ολων αυτων των κοριτσιων ειναι εντελως ..... ξεχειλωμενο. Η πιπα της ειναι καλη και πολυ βαθεια, προσωπο ομορφο εκτος απο τα δοντια της που ειναι θεοστραβα, στηθος ομορφο και σωμα λαμπαδα με μικρες ατελειες ο κωλος της υπεροχος με λιγα σπιρακια που με χαλασαν. Παντως γενικα επιβεβαιωνω οσο λενε οι υπολοιπες κριτικες που ειναι ολες ακριβεις, ειναι ενα γλυφιντζουρακι που πραγματικα το χαιρεσαι και αξιζει τα λεφτα. Ας την προτιμησουμε λοιπον εμεις οι Θεσσαλονικεις κυριως για να ερχεται και εδω πανω να την χαιρομαστε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 07, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
180
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού