Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπόν, δυο λόγια στα γρήγορα τώρα που έχει ημίχρονο γιατί μαζεύτηκαν εδώ 2 «κοπρίτες» να δουν τον αγώνα, ακάλεστοι δηλαδή μιας και τους έδιωξαν οι γυναίκες τους.
Πολλά «φρέσκα» και ενδιαφέροντα πρόσωπα είναι αυτήν την στιγμή σε tour αλλά αμφιβάλω αν κάποια μπορεί να προσφέρει ένα καλό γαμήσι δικαιολογώντας τα λεφτά που ζητά.
Επέλεξα την Πολωνή γιατί θεώρησα ότι είναι μικρότερο το ρίσκο σε σχέση με τις υπόλοιπες, αν και η Linda τελευταία μας μπέρδεψε λίγο.
Υποδοχή στο πασίγνωστο ξενοδοχείο, ελαφρά μακιγιαρισμένη με sexy μίνι φούστα, ανοιχτό μπούστο και ψηλοτάκουνα
Εμφανισιακά η Gina προσφέρει ένα ενδιαφέρον «πακέτο» που είναι πολύ κοντά στις φωτογραφίες.
Μελαχρινή ψηλή πιτσιρίκα με όμορφο πρόσωπο, ωραία χείλη και πράσινα μάτια.
Σώμα ωραίο με μεγάλα σκληρά σιλικονάτα βυζιά, μακριά πόδια, ωραίο κωλαράκι,
μεγάλο τατουάζ χαμηλά στην μέση (ψιλοφαίνεται λίγο στην κεντρική φωτογραφία πιο πάνω) και 5-6 μεγάλα γράμματα κατά μήκος της σπονδυλικής στήλης που δεν έμεινε ώρα να ρωτήσω τι νταλκά βαράν…
Η αρχική μου ευχαρίστηση για την εμφάνιση συνεχίστηκε και στην συνέχεια μιας και το sex μαζί της είναι απόλαυση.
Φιλιά πολύ καλά, το ίδιο και η πίπα, υγρή και με πολλές προσπάθειες για deep throat, αρχιδογλείψιμο και κωλογλειφίδι.
Λίγο 69 για να ζεσταθεί και αυτή, «δούλεμα» με τα δαχτυλάκια μου τις ωραίες περιποιημένες τρυπούλες πριν βάλουμε το «σκουφάκι».
Άριστη συμμετοχή σε όλες τις στάσεις, τέλεια στησίματα και ωραίες κραυγούλες.
Όταν ήρθε η ώρα για το «κουλούρι», παρότι ήδη πήγαινε με full γκάζια, πάτησε και άλλο, απογειώθηκε…
Απόλαυσα την στενή και καθαρή κωλοτρυπίδα της σε αρκετές στάσεις πριν της τα δώσω στο στόμα.
Βγάζει πολύ πάθος και έχω την αίσθηση ότι το ευχαριστιόταν πιο πολύ και από μένα.
Νομίζω ότι το «πακέτο» εμφάνισης και υπηρεσιών άξιζε τα 320 € που έδωσα μαζί με το anal.
Αυτήν την εβδομάδα έχει αρκετές νέες πιτσιρίκες αλλά πιο πιθανό είναι να πέσει το κινητό σας από το θεωρείο στα ποπ κορν της γκόμενας στην πλατεία, όπως στην διαφήμιση Γερμανός, παρά να βρείτε παραπλήσιο service…
Αυτά γιατί οι «κοπρίτες» φωνάζουν και θα μου’ρθει κάνα μπουκάλι μπύρα,
αύριο να δω που θα καταλάβουν τι έκανα στο διάλειμμα…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 23, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
320
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
FANTOM12
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
335
Likes:
5.438
Πόντοι:
23.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 manolatsi, ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού