Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Οταν ειδα το Tour της συγκεκριμενης κοπελας να ανακοινωνεται για να πω την αληθεια ειπα μεσα μου αντε αλλη μια κοπελα του zuzuna που εχει κανει τρεις ταινιουλες και θελει να κανει και την αρπαχτη της στην Αθηνα για να βγαλει τον χειμωνα στην Πραγα !!
Την μελετησα αρκετα μπορω να πω γιατι εχω συναντησει αρκετες αρτιστες οι οποιες ηταν super στις φωτο και οταν ανοιξε η πορτα επεσα σε τοιχο !!
Για καλη μου τυχη οταν ανοιξε η πορτα επεσα πανω σε Μουναρο αυτη την φορα !!!
Φρεσκαδουρα 23 ετων με οσα κιλα χρειαζεται φατσα συμπαθεστατη και ξυπνια και σωμα ομορφο με βυζο καλοφτιαγμενο αρκετο υψος κοντα στο 1,7κατι και ωραια κωλαρα .
Εως εδω ολα καλα ειπα μεσα μου τωρα για να δουμε και πως παιζει μεσα στον αγωνιστικο χωρο η κυρια !!!
Λοιπον στο γηπεδο η κυρια ειναι καλη και δινει απλοχερα αυτα που εχει να δωσει σε αυτους που ξερουν πως να τα παρουν και τι εννοω για να μην πεταχτουν οι διαφορες κοτες και αρχισουν εγω πληρωνω και τα θελω ολα στο πιατο !!
Η τυπισα επειδη ειναι Newcomer στο αθλημα δεν ξερει ακριβως πως να τα προσφερει οποτε μια μικρη καθοδηγηση δεν βλαπτει τιποτα παραπανω ,μετα περνει μπροστα και ολα μελι γαλα !!
Οχι δεν λεει σε τιποτα ,τα κανει ολα και πιο πολυ μου αρεσε πως εσκουζε σαν γατι οταν τον ειχε στην στενη κωλαρα της !!
Κατεχει ολες τις τεχνες και στις πιπες και στις στασεις και και και !!!
Στο μονο που χωλενει ειναι στο Cow girl ,τυχαινουν και αυτα !!!
Βυζος οπως ειπα φτιαγμενος με πολυ ευαισθητες ρογες για δαγκωμα αλλα το κλου ειναι το κουμπι της αναμεσα στα ποδια που να την βαλετε να το πειραζει και με τα δυο της χερια οταν της καρφωσετε την πισω στενη της πορτα !!!
Γενικα μια τιμια κοπελα σε αυτη την δουλια με πολυ χαρουμενη προσωπικοτητα και καλο service !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 22, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
BABY(1)
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
287
Likes:
3.054
Πόντοι:
13.385
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού