Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντησα την γλυκιά-πανέμορφη Μπιάνκα χτες το βράδυ αφού το αποφάσισα μια ώρα πριν. Το γνωστό πρακτορείο πολύ καλό και άμεσο.

Μου ανοίγει την πόρτα η κοπέλα των φωτογραφιών και μου συστήνεται με το αληθινό της όνομα, κάτι που εκτιμάω στην αμεσότητα της επικοινωνίας. Πολύ ευγενική, ομιλιτική και ευχάριστη στην πρώτη γνωριμία.

Φορούσε ένα μαύρο διάφανο νεγκλιζέ, να φαίνονται λιγάκι οι απίστευτες βυζάρες της, και με ένα μαύρο στρινγκ.

Ήταν η πρώτη της μέρα του πρώτου της τουρ! Σχετικά φοβισμένη και ντροπαλούλα, οχι σε σημείο να μην ασχολείται, αντιθέτως, αλλά εμένα μου αρέσει γιατί είμαι control freak και μ'αρέσει να κάνω κουμάντο.

Μου άρεσε η πίπα της γιατί έβγαζε αυτή τη φοβία της. Για τους μερακλίδες που θέλουν φτισίματα, deep throats κλπ ίσως να μην είναι. Η Μπιάνκα είναι πραγματικό GFE αλλά στο ΠΟΛΥ όμορφο.

Στο σεξ στήθηκε στα 4 αμέσως και έβγαζε πνιχτά βογγητά γιατί δε θέλει να την ακούσουν επειδή το ξενοδοχείο δε δουλεύει με εσκορτς. Εμένα με τρέλανε αυτό! Ήταν πολύ ερεθιστικό να ζορίζεται.

Δεν ξέρω αν είναι PSE βέβαια εγώ δεν το οδηγώ προς τα κει. Και hardcore scene μου είπε έχει κάνει μόνο μια φορά αλλά με το γκόμενό της. Πάντως όσοι γουστάρουν GFE σίγουρα θα περάσουν καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 22, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού