Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 31 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με την γενική ξεραΐλα στην πόλη μας η Μελάνια είναι μάλλον όαση. Ενώ την έβλεπα συχνά να μας επισκέπτεται πήρα απόφαση να την συναντήσω λαμβάνοντας υπόψη τις καλές και ακριβείς αναφορές συναγωνιστών.

Η Μελάνια είναι ψηλή με πολύ ωραίο σώμα σφιχτό βυζί (φτιαχτό;) συμπαθητικό πρόσωπο με φουσκωμένα χείλη χωρίς υπερβολές. Εμφάνιση λοιπόν πολύ καλή!

Χαλαρή συμπεριφορά στο σόσιαλ με χιουμοράκι, πειράγματα και άνεση ΄με καλά Αγγλικά

Στα του σεξ: Πίπα για σεμινάριο με περιποίηση όλης της περιοχής. Φιλιά βαθιά με γλώσσα. Δάχτυλα χωρίς περιορισμούς. Παίχτηκαν πολλές στάσεις σε όλες ακολούθησε ακούραστα με πρόθεση να σε ευχαριστήσει. Ούτε μα ούτε μου, πάντα με χαμόγελο. Προσπάθεια να δείξει ότι καυλώνει, λίγο θεατράλε αλλά ΟΚ. Το μουνί της ήταν τόσο υγρό που ίσως και να το νιώθει λίγο.

Στα 170€ με CIM, διάθεση για σεξ, κορμάρα και χαμόγελο η κοπέλα είναι μια χαρά. Δεν θα σου τινάξει τα πέταλα (όπως σας πούμε Ντάνα ή Γιάννα) αλλά θα κάνεις ωραίο ήρεμο καυλωτικό σεξάκι. Εμένα μου άρεσε και μάλλον θα την ξαναπροτιμήσω στο μέλλον.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
170
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
SalonicaM
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
1.909
Πόντοι:
6.415
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, mancunian1986, Yatoputso και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού