Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.7 18 10
Cinema 120510
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
4.0
Ποιότητα προβολής
 
4.0
Κατηφόρησα κατά της 11 το πρωί καβλωμενος, γνωρίζοντας ότι άμα ψαχτώ θα παίξει φάση. Δεν πέρασαν 5 λεπτά και είδα 3 με 4 να με χαζεύουν όπως είχα καθίσει όρθιος γαλαρια μέχρι να συνηθίσω το σκοτάδι. Φορούσα φόρμα, πεντακάθαρος και ετοίμαζα το σχέδιο μου. Μόλις συνήθισα και αφού είχα δει ότι με παίζανε κατέβηκα κάτω και έκατσα να δω τσόντα στις καρέκλες εσωτερικά. Μέσα σε εν αλεπτο κάνει την εμφάνιση του ένας 40αρης και χαϊδεύει τον καβάλο του που έδειχνε δυνατός. Δε χρειάστηκα πολλά. Του έκανα νόημα και πήγαμε στο δωματιάκι δίπλα. Τον χαιδευα πάνω από παντελόνι όσο έπαιζε με την τρυπουλα μου και με ετοίμαζε. Του φόρεσα καποτα και έπεσα στα γόνατα τουρλωνοντας λίγο τον κωλο μου ώστε να με δαχτύλωνει αλλά και να με βλέπουν 2 ακόμα που είχαν έρθει. Όπως καταλαβαίνετε όσο τον ετοίμαζα ένας την έπαιζε δίπλα μου και ένας άλλος με δαχτύλωνε.βρεθηκα να με γαμανε εναλλάξ 3 υπέροχα καβλια εναλλάξ. Τσιμπουκωνα και με γαμαγαν και περνούσα τέλεια. Με εχυσαν στα αρχιδια, την τρυπουλα και το πρόσωπο. Χορτάτος και με το πρόσωπο χυμένο και την τρύπα μου άδεια πήγα τουαλετα όπου με περίμενε ένας με μια υπέροχη μεγάλη πουτσα που την έπαιζε αφού είχε δει τη φάση. Πριν προλάβω να πλυθω στο πρόσωπο και με την τρύπα μου να έχει πάρει φωτιά με ξεπατωσε και με ακεν να χυσω χωρίς καν να αγγίξω το καβλι μου. Με εχυσε βαθιά στο λαρύγγι κάνοντας με να δακρύζω.. Αδειασε τα αρχιδια του στο λαιμό μου, μου έδωσε 2 πουτσ9σκαμπιλα και έφυγε. Είχα καιρό να περάσω τόσο όμορφα.. Μακάρι να το ξανακάνω σύντομα

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 15, 2022
Μέλος
Εγγραφή:
14 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
71
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sextoys, TransloverGreek, tkis και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Φεβρουαρίου, 2022
εισαι ωραιος
24 Φεβρουαρίου, 2022
Πήρες σβάρνα τα τσσοντάδικα. Ωραίος.
24 Φεβρουαρίου, 2022
Πολλές φαντασιώσεις έχεις σε όλα τα cinema πηγές για να γαμηθεις ωραιοςςςςς
26 Φεβρουαρίου, 2022
Πώς είναι η διαρυθμιση του σινεμά ;
review reaction 1 Giannis1996ampel
28 Φεβρουαρίου, 2022
Σάλα με το που μπαίνει, πίσω από τα καθίσματα στο τέλος άνοδος με μια μικρή αίθουσα και 2 τηλεοράσεις με γκει προβολή και κάθοδος για το παλιό βιντεαδικο με κάτι μικρές καμπίνες και μια μικρή αίθουσα με τηλεόραση και 6 θέσεις με μικρο dark room.
review reaction 1 nickos_20
24 Δεκεμβρίου, 2023
γελασα πολυ που ειχες σχέδιο
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6