Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 44 10
Cinema 192679
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
8.0
Ποιότητα προβολής
 
8.0
Η χώρα καίγεται, η ζέστη ανυπόφορη αλλά η κάβλα συνεχίζεται. Ήθελα να πηδήξω και αργά το απόγευμα έφτασα V.S. Πληρώνω και μπαίνω. Ελαφρά ντυμένος με την βερμούδα και το μπλουζάκι μου. Στους καναπέδες επάνω υπάρχει κινητικότητα. Με το που ανεβαίνω,2 40ρηδες τρίβονται διακριτικά. Επιτέλους λέω λίγη δράση. Αράζω στην πολυθρόνα να τους έχω θέα και αρχίζω να τρίβομαι. Στους καναπέδες πιο μέσα αραχτοί 2 νεαροί που τρίβονται κι' αυτοί. Μετά από λίγο οι 40ρηδες κατεβαίνουν στο υπόγειο. Ακολουθώ διακριτικά. Μπαίνουν σε μια καμπίνα. Περιφέρομαι στον χώρο. Κλειστές άλλες 2 καμπίνες. 4-5 τύποι πηγαινοερχόμαστε με τα μάτια να ''παίζουν.'' Στην καμπίνα των 40ρηδων ακούγονται ήχοι ηδονής. Στήνω αυτί...Προσπαθώ να δώ τίποτα από τα κενά της πόρτας και κατορθώνω να δω τον έναν να πηδάει στα 4 τον άλλο! Κάβλα να παίρνεις μάτι! Αρχίζω να τον παίζω. Σε λίγο με διπλαρώνει ένας τύπος στα 30. Διακριτικός. Μου ακουμπάει το μπούτι, δεν αντιδρώ και συνεχίζω να παίρνω το μάτι μου. Το γαμήσι μέσα συνεχίζεται και οι φωνές ακούγονται πλέον καθαρά. Ο τύπος μου παίζει μαλακία. Τον κοιτάω και μου δείχνει την απέναντι καμπίνα. Του κάνω νόημα και μπαίνουμε. Κατεβάζω τα ρούχα και αράζω .Γονατίζει, βάζει προφυλακτικό και αρχίζει...4-5 ρουφηξιές και μου γίνεται ''πέτρα''. Σηκώνομαι, πάω πίσω του, κατέβάζει το παντελόνι και μου στήνεται...Ωραίος κώλος, άτριχος. Η τρύπα του ...εκπαιδευμένη. Την σαλιώνει, σκύβω και μπαίνω μέσα του ήρεμα. Με δέχεται με ένα κούνημα του κεφαλιού και έναν αναστεναγμό. Κάβλα μεγάλη. Με το ένα χέρι κρατάω τον κώλο του και με το άλλο στον ώμο του τον ελέγχω. . .Μετά από λίγο τον σηκώνω. Στα όρθια, με τα χέρια να ακουμπάνε στον τοίχο, μπαίνω ξανά μέσα του...Λίγο πριν του τα δώσω, του λέω ότι θέλω να μου τον παίξει για χύσω. Συμφωνεί μ' ένα μουγκρητό...Είμαι έτοιμος...Βγαίνω, αφαιρώ το προφυλακτικό...Αυτός γυρνάει τον αρπάζει και αρχίζει να μου τον παίζει. 10 δεύτερα μετά το ψωλόχυμα εκτοξεύεται καθώς βαριανασαίνω... Αμέσως τον ρωτάω αν θέλει να του τον παίξω κι' εγώ να τελειώσει. Με ευχαριστεί αλλά λέει ότι μόλις είχε έρθει και θέλει να ''παίξει'' κι' άλλο. Αράζουμε λίγο να πάρουμε ανάσες...Ντύνομαι και μ' ένα νόημα τον ευχαριστώ. Αυτός έχει μείνει γυμνός. Βγαίνω και παρατηρώ ότι έχει κόσμο που περίμενε απ' έξω. Αμέσως μπήκε ένας μπάρμπας μέσα και έκλεισε την πόρτα! Ανέβηκα στην τουαλέτα πλύθηκα και αποχώρησα ευχαριστημένος!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 06, 2021
Ματάκιας!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
230
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sperfect, Nemo 35, LEFTY2 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Αυγούστου, 2021
Ενδιαφέρον
Πέρασες καλά δηλαδή
Τι ώρα πηγές;
16 Αυγούστου, 2021
Ξέρεις γενικα αν τσιμπουκονουν με προφυλακτικό σε τέτοια μέρη;
Φοβάμαι να τον δώσω στα σκοτεινά ώστε οποίο στόμα να ναι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2