Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 155 10
Cinema 454164
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Γενική Εντύπωση
 
6.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
8.0
Ποιότητα προβολής
 
8.0

Πήγα με τον άντρα μου συνολικά 4 φορές διαφορετικές μέρες και διαφορετικές ώρες. Την πρώτη φορά ενώ ήθελα να πάω στο υπόγειο, Μ ενημέρωσαν ότι αυτό δεν λειτουργούσε. Πήγαμε στον εξώστη που αφού παρακολουθήσαμε λίγη ώρα τσόντα, Μ έβαλε να παίξω το μουνι μου, εγώ λίγο κομπλαρισμενη τελικά το έκανα κι έχυσα. Μετά με πήγε στην καμπίνα. Δεν μπορέσαμε όμως πολύ ώρα γιατί η ζέστη ήταν μεγάλη. Φύγαμε. Το κουβεντιάσαμε και μετά από καιρό αποφασίσαμε να ξαναπάμε να δοκιμάσουμε πάλι. Το υπόγειο ήταν ανοιχτό. Πήγαμε στο κρυφό δωμάτιο κι άρχισα να το πιπωνω. Μου έβαλε μάσκα, να μη βλέπω με ξαπλωσε στο κρεβάτι κι έβαλε τα δάχτυλα του στο μουνι μου και μου το έσκιζε. Χαλαστηκα όμως γρήγορα γιατί ένιωσα κοντά μου αρκετά άτομα. Έβγαλα στην ταραχή μου τη μάσκα και είδα αρκετούς με τις πουτσες έξω να τις παίζουν κοντά μου και κάποιοι είχαν βάλει κι όλας προφυλακτικό. Το αποτέλεσμα;; Φύγαμε και έμειναν με τις πουτσες στο χέρι. Ναι, γουστάρω φάση αλλά Μ αυτή την φορτική πίεση δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει. Ξαναπήγαμε και πάλι τα ίδια.!!! Μετά την καραντίνα θα ξαναπάμε κι ελπίζω να διαβάσατε και να καταλάβατε ότι με το ζόρι κανείς δε γαμαει και αν η γυναίκα δεν καυλώσει πολύ φάση δεν παίζει, εκτός κι αν θέλετε επαγγελματίες που όπως βλέπω παραπονιέστε!!! Και κάτι ιδιαίτερα σοβαρό, βάλτε και καμιά κρεμαστρα!!!ΘυμόςΘυμός

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 11, 2019
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Απρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
30
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dk1000, makis254, kinkygeros και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2021
Έλα πριβε
D
Dirty40
19 Απριλίου, 2021
Ο κόσμος εδώ σε αυτούς τους χώρους δεν έχει μάθει να είναι διακριτικός .Δεν καταλαβαίνει ότι ακόμα και εκεί μέσα υπάρχουν όρια...έχω πάει σε αντίστοιχο cine club στο Παρισι ,και εκει το κοινο ειναι στην ακριβος αντιθετη λογικη...
19 Απριλίου, 2021
Αν γουστάρετε prive φάσεις πάτε σε ξενοδοχείο. Αφού πάτε στα υπόγεια του τσοντοσινεμά τέτοια γουστάρετε.
review reaction 1 cursed, Kariolitsa
20 Απριλίου, 2021
καλημερα. εχεις απολυτο δικιο, σε οτι λες.
δυστηχως πολλοι δεν ξερουν πως να προσεγγισουν καποιο ζευγαρι, σε τετοιες ιδιαιτερες στιγμες.
Εχει τυχει σε μενα στο SIVER STAR στο δημαρχειο να πετυχω ζευγαρι, με τον τροπο μου καταφερα να μπω αναμεσα τους και να νιωσουν και οι δυο ανετα και οικεια.
Περασμε αρκετες υπεροχες στιγμες, και στο SIVER STAR και στο σπιτι τους, ευχομαι παντως να τολαματε τετοιες καυλωτικες εμπειριες, και να μην φοβαστε, κανεις σε τετοιους χωρους δεν κανει κακο σε κανεναν, και θελει να προσφερει και να λαβει ευχαριστησει.
review reaction 1 ggg777
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4