Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 155 10
Cinema 453946
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
9.0
Ποιότητα προβολής
 
7.0
Γεια σας παιδια!
Ειμαι η Σαμανθα,crossdresser.
Ειπα να γραψω και εγω την εμπειρια μου στο χωρο αυτο.
Το καλοκαιρι που μας περασε,εβαλα τα ρουχαλακια μου σε ενα σακιδιο,και πηγα στο σινεμα.Εφτιαχνα ενα προφιλ στο ινστα,και ηθελα να βγαλω μερικες φωτος στο υπογειο που εχει διακοσμηση bdsm.Εφτασα λοιπον,εβαλα τα ψευτικα βυζια μου,περουκα,γοβες και ενα μινακι,εστησα το κινητο και εβγαλα σε ολα τα δωματιο φωτος.Αλι ομως!Σε λιγο δεν ημουν μονη,καθως κατεβηκαν 2 τυποι που μολις ειχαν ερθει και μαλλον τους ενημερωσε ο ταμιας πως ημουν κατω.Γυρω στα 40 ο ενας,ψηλος καλο σωμα,στα 45 με 50 ο αλλος,ξυρισμενο κεφαλι,πιο κοντος,πιο φουσκωτος ομως.Οταν με ειδαν,κολλησαν λιγο,και εγω κομπλαρα...Οχι για πολυ ομως γιατι τους ειδα να αρχιζουν να τριβουν το πουτσο τους.Και εγω σα καλο κοριτσι,γονατισα και εκεινοι ηρθαν,τις πεταξαν εξω και αρχισα δουλεια.Εδω να πω πως ειμαι ειδικη στο deepthroating και ξερω πως αυτο τρελαινει τους ανδρες.Ο ενας με τραβηξε και βιντεο με το κινητο,αλλα δεν ανησυχησα καθως με τη περουκα δεν αναγνωριζομουν.Ο ενας στη συνεχεια,ηρθε απο πισω,με σηκωσε λιγο και αρχισε να τον τριβει στο κωλο μου ενω κατεβαζε αργα το στριγκακι μου.Υπηρχε ομως ενα προβλημα,δεν ειχαν καποτες,οποτε γαμησι δεν επαιζε.Ο ψηλος λιγο αργοτερα εχυσε στη μουρη μου,και ο αλλος αφου μου γαμησε εξωτερικα το κωλο για λιγο,εχυσε και αυτος μουρη.Τους ζητησα να με βγαλουν φωτο με το κινητο,με τα χυσια στη μουρη καθως αυτη θα ηταν μια σουπερ φωτο για το προφιλ μου.Με χυσια 2 γαμιαδων στη μουρη μου.Και το εκαναν.Εφυγαν,μετα απο λιγο εφυγα και εγω.Απλα ανυπομονω να τελειωσει η καραντινα για να ξανακανω τετοιες φασεις!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 12, 2020
Samantha_cd
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
27
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xxxnnn, xr1sros, Ntaffy και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Δεκεμβρίου, 2020
Μούφα το ξεκωλιασμα γιατί γαμισι όπως λες δεν έπεσε Money Mouth
review reaction 1 ggg777, Ntaffy
03 Δεκεμβρίου, 2020
Χμμμ; δεν διαβασα καπου για ξεκολιασμα!?!?!!!!?
review reaction 1 Ntaffy
04 Δεκεμβρίου, 2020
Για να μην ξεχνάμε ότι το τσοντοσινεμά υπάρχει ακόμα και κλειστό!
Μαλακία
04 Δεκεμβρίου, 2020
Εεε ενταξει βρε παιδια,μην ειστε και τοσο αυστηροι...
05 Δεκεμβρίου, 2020
Τι φωτό πως θα την δούμε;
AXT
AXT
07 Δεκεμβρίου, 2020
Απο κοντά! Έρωτας
review reaction 1 Ntaffy
24 Ιανουαρίου, 2021
τελειες φασεις σε τσοντοσινεμα.
εχω παρει κι εγω πολλους
αν θες μηλαμε, ευχαριστω
review reaction 2 review reaction 3 kendavros, Ntaffy
11 Απριλίου, 2021
Καλησπέρα τολμηρη Σαμάνθα!!
review reaction 1 Triant
16 Ιουνίου, 2021
πωσ γινετε να μην ειχατε καποτεσ.οποτε παο μυ δινουν μαζι με το εισιτιριο.
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9