Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 155 10
Cinema 453527
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
8.0
Ποιότητα προβολής
 
9.0
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική.εχω πάει τέσσερις πέντε φορές και κάθε φορά κάτι καλό γίνεται. Ντυμένος κανονικά και από μέσα στρινκ κάλτσες δίχτυ, φούστα κλπ. Έχω μαζί μου τσάντα μεγάλη με τα μαλάκια μου, βυζάκια και τακούνια και συνήθως ανεβαίνω κατεύθυναν σε καμπίνα για να ετοιμαστώ. Τελευταία φορά ντυθικα στον ξεχωριστό χώρο που έχει κάτω καί ήταν καί εκεί μια χαρά. Λοιπόν στην καμπίνα βρήκα διπλανό με φουλ καύλες και πολύ καλό άτομο. Είχα βάλει μακριά κόκκινα νύχια, τόν εγλυψα δεν έχυσε και τού είπα να έρθει δίπλα. Ούτε λίγο ούτε πολύ σε δεκαπέντε λεπτά περίπου ήρθε ένας με φανταστικό εργαλείο που το μόνο κακό που ειχε ήταν ότι δεν ήθελε να γαμησει. Ένας άσχημος 45αρης αλλά με χοντρό εργαλείο ήρθε και αυτός και βρέθηκα να με παίρνει ο άσχημος και να γλύφω τον όμορφο. Ο φίλος έπαιρνε μάτι. Καταλαβαίνετε πώς ο ένας έχυσε όσο έκανε την δουλειά του, ο άλλος μου τά έδωσε πρόσωπο καί στόμα και μετά από λίγο τελείωσε καί ο φίλος στα χέρια του. Γουστάρω πολύ να αλλάζω τακούνια και να περιφέρομαι στον χώρο. Η αλήθεια είναι πώς κάποιοι είναι πιο ντροπαλοί από όσο πρέπει και εγώ κολλάω να πάω τόσο χύμα. Αν είχε ντουλαπάκια ο χώρος θα ήταν πραγματικά τέλειος.
Τό μόνο δύσκολο πέτυχα μία φορά έναν στην πόρτα που επέμενε να αφήσω την τσάντα μου εκεί. Ντράπηκα αλλά την πήρα μέσα αφού είχα τα ρούχα μου.αγχωθηκε λίγο αυτός αλλά όλα καλά. Άντε ανυπομονώ να πάω πάλι καί να καθίσω όλο το βράδυ....κι ότι γίνει...

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 19, 2020
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 makis254, konstantinos-gko, xouanito32

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαΐου, 2020
Όταν ανοίξει πάμε μαζί είμαι 24 από Αιγάλεω
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1