Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 6 10
Cinema 74847
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Γενική Εντύπωση
 
6.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
5.0
Ποιότητα προβολής
 
6.0
Το επισκεφθηκα νωρις το απογευμα..αρχικα ειχε 2 τυπους και σε κανα 2ωρο ημασταν καμια 10αρια..ειναι σε 2 επιπεδα, το πανω καπως πιο πριβε με πιο ανθρωπινες τουαλετες..οι κατω τουαλετες οντως πολυ βρωμικες, αλλα εχουν μια ερεθιστικη οσμη ακαθαρτης αντρικης τουαλετας ( για καποιους)..στην αρχη τον εδωσα σε εναν 50αρη σε κοινη θεα και του τα πεταξα ολα στο στομα..μετα απο μια ωρα πηρα πιπα απο εναν καυλαρο μουστακαλη με 17αρα χοντρη ψωλη..το συνιστω σε οσους τους αρεσουν 50+
Μέλος
Εγγραφή:
26 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
14
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 BisexualWannabe, efi80, koti

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιανουαρίου, 2019
καλησπερα, ειμαι 23 και μου αρεσουν οι μεγαλύτεροι σκεφτομαι να παω στο βιλμα αλλα με αγχωνει το θεμα της υγειηνης, καμια συμβουλη;
review reaction 1 tkis
11 Φεβρουαρίου, 2019
Ωραία φάση θέλω και εγώ... Τρελένομαι να κάνω και να μου κάνουν πιπα μεγαλητεροι
review reaction 1 tkis
01 Απριλίου, 2021
Όντως... Ο μουστακαλής που λες... Παλιός πελάτης του σινεμά...
review reaction 1 tkis
25 Φεβρουαρίου, 2022
@cbop: Αυτοι οι χωροι (τσονταδικα) ειναι γενικα βρωμικοι και οι περισσοτεροι θαμωνες δεν ειναι καλης παστας. Τα φυσιολογικα και καθαρα ατομα ειναι πραγματικα λιγα. Χρειαζεται μεγαλη προσοχη, παντα προφυλαξεις. Καλυτερα να προτιμησεις γνωριμιες σε παρκα ή αλλους χωρους. Ακομη και τα γκει μπαρ ή οι "πονηρες" (gay friendly) καφετεριες ειναι καλυτερα μερη για γνωριμιες και μπορεις να βρεις πολυ πιο ποιοτικους ωριμους αντρες σε σχεση με τους πορνοσινεμαδες. Αν εισαι απο Θεσσαλονικη, θα σου προτεινα τα "Mikel" που ειναι στον Βαρδαρη. Τις πρωινες και μεσημεριανες ωρες συχναζουν αρκετοι μεσηλικες και παππουδες που ειναι υποψιασμενοι και ψαχνονται με διακριτικο τροπο.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4