Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
8.0
Ποιότητα προβολής
 
8.0
Η περιέργεια μου νίκησε. Επισκέφθηκα τον χώρο, ευκαιρίας δοθήσης από σύντομη δουλειά στην Θεσσαλονίκη. Το βρήκα εύκολα. Η ώρα πρωινή κατά τις 11:15. Μπαίνω μέσα, πληρώνω 8€ κ ο τύπος στο ταμείο μου εξηγεί τα καθέκαστα. Μπαίνω μέσα κ ξεκινάω την αναγνώριση χώρου. Πολύ σκοτεινά κ μέχρι να συνηθίσει το μάτι πήρε λίγα λεπτά. Πήρα τις σκάλες που οδηγούν πάνω. Είχε αυτόματο πωλητή κ δυο καμπίνες, στην μια ένας γύρω στα 50 την έπαιζε βλέποντας straight τσόντα με ανοιχτή πόρτα. Ούτε σημασία έδωσε. Ανέβηκα κ τα άλλα σκαλοπάτια για να κόψω κίνηση στις καμπίνες. Όλες άδειες κ σε μια μόνο ένας 60αρης τον έπαιζε κ αυτός με τσόντα gay. Έκατσα στην απέναντι κ διάλεξα μια τσόντα. Με την άκρη του ματιού έβλεπα πως κοίταζε. Στο μεταξύ άρχισαν να καταφθάνουν κ άλλοι, αφού η πόρτα ανοιγόκλεινε. Ένας ψηλόλιγνος λέλεκας με ενα σακίδιο στην πλάτη έκανε στάση κ με πλησίασε. Δεν έδωσα σημασία. Μου φάνηκε κάπως, μιας κ οι φλέβες στα χέρια του ηταν πεταμένες έξω. Έκανε να με χαϊδέψει κ τραβήχτηκα. Έφυγε για αλλού. Μετά από λίγο ήρθε ενας νεαρός γύρω στα 30 κ χαϊδευε το καβάλο του....του τον ακούμπησα πάνω από το παντελόνι κ μου λέει έλα κάτω στα glory holes. Τον ακολούθησα κάτω στο υπόγειο εντελώς σκοτεινό. Είχε 4 καμπίνες. Μπήκε αυτός στο ένα κ γω στο δίπλα. Η πόρτα δεν έκλεινε κ έτσι έβαλα τον κάδο. Τον βάζει στην τρύπα κ εμφανίστηκε ένα πελώριο πουτσοκέφαλο, αν κ σε μήκος δεν υπερείχε σε σχέση με το δικό μου. Τον πήρα στο στόμα μου κ τον βύζαινα για κανένα πεντάλεπτο ώσπου κατάλαβα πως ήταν έτοιμος να χύσει, τραβήχτηκε κ δεν τον ξαναέβαλε μέσα. Μετά από λίγο άκουσα να βαριανασαίνει. Έχυσε πάνω του κ αφού σκουπίστηκε άνοιξε την πόρτα κ έφυγε. Έφυγα κ γω να συνεχίσω την αναγνώριση χώρου. Είχε κάτω μια καμπίνα με καναπεδάκι κ παραδίπλα άλλες δύο. Στην μια ήταν δυο τύποι που φιλιόντουσαν. Κ ένα δωμάτιο εντελώς σκοτεινό. Βλέπω κ τον λέλεκα να με ακολουθεί. Έδειξα δυσφορία κ έφυγε. Ανέβηκα ξανά στις καμπίνες. Είχαν έρθει κ άλλοι. Το μάτι έπαιζε. Μπήκα σε μια καμπίνα κ έβαλα μια τσόντα gay κ είχα ανοιχτή την πόρτα. Ήρθε ένας 40αρης περίπου με είδε, τον είδα. Έκατσα στην άκρη να κάτσει δίπλα μου. Έκλεισε την πόρτα κ έκατσε δίπλα. Έβαλα το χέρι μου πάνω στην φόρμα του κ του τον χαιδευα. Πήγε να με φιλήσει του λέω όχι φιλιά κ τον έβγαλε έξω. Είχε μεγάλο παπάρι κ αφού του το έπαιξα, τον πήρα στο στόμα κ ξεκίνησα. Για αρκετή ώρα αφού τον πίπωνα με ρώτησε αν έχω καπότα. Του είπα όχι κ μου λέει θα τα πάρεις στο στόμα ή στο πρόσωπο; Διάλεξα το πρόσωπο. Σηκώθηκε κ αφού τον έπαιξε κανα λεπτό μου τα σέρβιρε στη μάπα. Σκουπιστήκαμε κ αφού με ρώτησε αν έρχομαι συχνά με ευχαρίστησε για το τσιμπούκι κ έφυγε. Πήγα στην τουαλέτα κ πλύθηκα. Έκατσα κανα δίωρο ακόμα μπας κ κάτσει τίποτα χοντρό. Με πλησίασε ένας μπάρμπας αλλά δεν με γέμισε το μάτι κ αρνήθηκα. Βαρέθηκα να περιμένω κ έφυγα. Θα ξαναπάω, μου άρεσε.
Μέλος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
21
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 prothymos, foystitsa , koti και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουνίου, 2018
Γιατι δεν πας στη γκέι σαουνα σπλάτσ που ειναι διπλα? Όλο και καποια παρτουζίτσα θα πετύχεις χα χα! Και οπωσδήποτε θα χορτάσει το μάτι σου κορμάρες και φιτ αγοράκια! Καρακαυλάν κατασταση!!!Ναι!
02 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λες ε;;; Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2