Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 48 10
Hot
Cinema 222318
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
7.0
Ποιότητα προβολής
 
5.0
Έχοντας διαβασει κριτικές για το μαγαζι αποφασισα ενα βραδυ να περάσω για να δω τι παιζει

Πρώτη μου φορά σε τσοντο σινεμα. Αφιξη γύρω στις 04:00. Εκανα μια γρηγορη γύρα κατω και στον πάνω όροφο και αποφάσισα να μπω σε μια καμπίνα στο ισόγειο. Αρχικά μου φανηκε οτι το μαγαζί ήταν άδειο αλλά συντομα διαπίστωσα οτι στις γυρω καμπίνες υπήρχαν και αλλοι. Κάποιοι είχαν τις πορτες μισάνοικτες και τον έπαιζαν.

Αποφάσισα να βάλω να δω μια τσόντα και να τον παιξω και γω. Αρκετές επιλογές σε ταινίες αλλα η ποιότητα μέτρια και δεν υπάρχει η δυνατότητα να προχωρήσεις σε άλλη χρονική στιγμή στην ταινία. Αφού τον έπαιξα λιγο κατάλαβα ότι καποιος ήταν στην καμπίνα διπλα. Από τη gloryhole μπορούσα να δω τον αλλο να την παίζει. Νομίζω όμως ότι κανείς δεν δίνει τόσο σημασία στην ταινία αφού εκει πάει για να κάνει παιχνίδι.

Έχοντας καυλώσει πολυ και θέλοντας καποιος να με πιπώσει αποφάσισα να βαλω το καυλί μου στην τρύπα. Αυτομάτως αυτος που ήταν στη δίπλα καμπίνα πήρε το καυλι μου στο στομα του και άρχισε να με τσιμπουκώνει. Έκανε πολυ ωράια πίπα αλλα επειδή ένιωθα αχόρταγος αποφασισα να τραβηχτώ πίσω και να βαλο το καυλί μου και στην αλλη gloryhole που είχε η καμπίνα και επικοινωνούσε με άλλο δωμάτιο.

Ο δευτερος λοιπόν χωρις να περιμένει στιγμή έβαλε και εκείνος την πουτσα μου στο στομα του και άρχισε και εκείνος με τη σειρά του να με τσιμπουκώνει.(λες και ήταν συνενοημένοι!)

Αρχισα λοιπόν να βάζω το καυλι μου εναλλάξ στις 2 τρύπες και να με πιπώνουν δυο διαφορετικά στόματα. Αφού πια είχα τρελαθεί προτίμησα να χύσω στο πρώτο στομα που έκανε και την καλύτερη πίπα οπότε τον παρακάλεσα να παίξει την πουτσα μου και με το χέρι του μέχρι που έχυσα δυνατα και βαθιά στο λαρύγγι του. Ενας άλλος απο ακόμα πιο μακρινή καμπίνα με άκουσε που βογγαγα και μπήκε μεσα αφου είχα ήδη χύσει και με παρακάλαγε να του τον δώσω στο στομα.

Μαζεύτητα γρήγορα και έφυγα ενώ στην έξοδο απομακρύνθηκα γρήγορα χωρίς να με εντοπίσει κάποιος.

Έτσι τελείωσε η όμορφη εμπειρία μου στο Attraxx και ελπίζω να την επαναλάβω.

Όποιος θέλει και άλλες πληροφορίες ας μου στείλει στο masturbator_gr@yahoo.com

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2016
masturbator_gr
Μέλος
Εγγραφή:
23 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
15
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lakiskiss, foystitsa , Ntiknik και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαΐου, 2016
4 το απόγευμα ή τα ξημερώματα συνέβησαν αυτά τα καυλιάρικα που περιγράφεις φίλε?
04 Ιουνίου, 2016
4 το πρωι!
21 Οκτωβρίου, 2017
Μπορεί κάποιος να ντυθεί κοριτσι μέσα στις καμπινες;
Ειναι επικίνδυνο αυτό;
09 Ιανουαρίου, 2018
Όχι καθόλου ... εγώ το έκανα και πέρασα μια χαρά!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4