Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 156 10
Cinema 455254
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
8.0
Ποιότητα προβολής
 
8.0
Χθεσινό βραδινή επίσκεψη στο αγαπημένο τσονταδικο, άφιξη γύρω στις 21:30, πολύ χαλαρή η κίνηση. Στο ταμείο πλήρωσα τον κύριο Γιώργο αλλά αυτήν την φορά δίπλα του βρισκόταν μια σιτεμενη κυρία με μακρύ φόρεμα και σαγιονάρες η οποία με καβλωσε. Μέσα ο κλιματισμός θύμιζε πλοίο της γραμμής αλλά μετά από καμιά ώρα το χαμηλωσαν οπότε σταμάτησα να κλάνω συνέχεια Money MouthMoney Mouth. Μέχρι τις 23:00 όλα χαλαρά, διάφοροι ομοφυλόφιλοι κι ένα άσχημο κρος στην δεύτερη καμπίνα πάνω. Η αλλαγή που παρατήρησα είναι ότι κάποιες τηλεοράσεις παίζουν και γκέι τσόντες πλέον Money MouthMoney Mouth. Γύρω στις 23:00 τσεκαρα ζευγάρι τουριστών γύρω στα 35 οι οποίοι μιλούσαν πολύ καλά αγγλικά. Η τύπισσα καστανοξανθη με 2αρι βυζί κι ένα κόκκινο φορεματακι και ο τύπος κοντός μουσατος. Έκαναν μια περατζαδα όλο το σινεμά και γύρω στις 23:30 ξαναπέρασαν από την κεντρική αίθουσα και κλείστηκαν στην τελευταία καμπίνα δίπλα στα γκλοριχολ. Εγώ τρύπωσα στην στενή καμπίνα με τα γκλοριχολ και έκανα μπανιστηρι. Ο τύπος της έκανε γλειφομούνι κάνα 20λεπτο,μετά βγήκε για λίγο από την καμπίνα και ξανάρθε οπότε η τύπισσα άρχισε να τον πιπωνει ενώ παράλληλα βλέπανε την τσόντα. Εγώ είχα βάλει την πουτσα μου στην τρύπα του γκλοριχολ και η τύπισσα άρχισε να με μαλακιζει ενώ πιπωνε τον δικό της. Γενικά η φάση εξελισσόταν πολύ αργά και είχα αρχίσει να ιδρώνω. Τελικά Μ έκανε να χύσω με το χέρι της και μετά ξάπλωσε στο καναπεδακι και τον έφαγε ιεραποστολικά από τον δικό της. Όσο την γαμουσε ο τύπος δεν είχε βγάλει την μπλούζα του και αυτή δεν είχε βγάλει το φορεματακι της. Εγώ είχα κάτσει και τους έπαιρνα μάτι ώσπου ο τύπος ξαναβγήκε από την καμπίνα ( ίσως έχυσε) οπότε βγήκα κι εγώ αφού δεν άντεχα άλλο από την ζέστη. Πήρα ένα μπουκάλι νερό από το μηχάνημα, αφού είχα πλύνει την πουτσα μου και αραξα στον τελευταίο καναπέ. Η ώρα είχε πάει 00:30, ήμουν περίπου μία ώρα όρθιος εκεί μέσα Money MouthMoney Mouth. Μέχρι τις 01:30 έριξα έναν ωραίο ύπνο στον καναπέ μιας και ήμουν σερί από αγγαρείες και κουβάλημα στην φρεγατα. Ξαφνικά σκάει μύτη ζευγάρι 40αρηδων μ'εναν ψηλό τυπο με ριγέ πουκάμισο κι ένα πολύ αδύνατο μιλφακι με 1,5αρι βυζί. Κάθονται στον καναπέ ακριβώς μπροστά από εμένα και αμέσως βάζει την τύπισσα να τον τσιμπουκωσει. Ήδη τα ζόμπι τους έχουν περικυκλώσει αλλά αυτοί συνεχίζουν απτόητοι. Η τύπισσα μένει εντελώς γυμνή και καβαλάει την πουτσα του τύπου ο οποίος την γαμαει δυνατά. Εγώ και τα υπόλοιπα ζόμπι ακονιζουμε τα καβλια μας για πάρτη τους ενώ ο τύπος μας προτρέπει να τσιμπάμε τις ρώγες της και να της δίνουμε κωλοσκαμπιλα μιας και την είχε στήσει στα 4. Μετά της λέει ότι θα την γαμησει από κωλο ενώ ταυτόχρονα της λέει πόσο μεγάλη πουτανα είναι και την ρωτάει αν της αρέσει όλο αυτό. Η τύπισσα βογγουσε δυνατά καθώς την ξεκωλιαζε ο τύπος ενώ σε κάποια φάση μάλλον τον έχεσε οπότε την έστειλε γυμνή να πάει να πλυθεί Money MouthMoney Mouth. Γυρνώντας την ανέβασε στην σκηνή όπου την έβαλε να μαλακιζεται μόνη της και τα ζόμπι είχαμε αραξει και την παίζαμε για πάρτη της. Αφού δαχτυλιασε μουνι και κωλο επέστρεψε στον τύπο και αυτός της τον ξαναβάλε στον κωλο ενώ εμείς χαιδευαμε βυζιά και ρώγες και της δίναμε κωλοσκαμπιλα. Σε κάποια στιγμή είχε σκάσει κι ένα κρος το οποίο κοιτούσε με έκπληξη το θέαμα και φυσικά απαξιώθηκε απ' όλο το σινεμά. Μετά από λίγο αφού έμεινε και ο τύπος γυμνός μπήκανε στην πρώτη καμπίνα του ισογείου και η τύπισσα τον πιπωνε ενώ ταυτόχρονα του έβαζε και κωλοδάχτυλο. Ο τύπος της δαχτυλιασε και αυτός τον κωλο ενώ την ρωτούσε αν της αρέσει που του γαμαει τον κωλο. Αυτή βογγουσε συνέχεια ενώ ο τύπος της έλεγε να διαλέξει ένα ζόμπι για να την γαμησει Money MouthMoney Mouth. Αυτή μάλλον δεν γουστάρε οπότε ο τύπος έβαλε ένα ζόμπι μέσα κι έκλεισαν την πόρτα. Κάθισαν για κάνα 10λεπτο μέσα, δεν ξέρω αν τελικά την γάμησε και το ζόμπι. Γύρω στις 03:00 έφυγαν, ήπια ακόμη ένα νερό από το μηχάνημα, έκανα ένα στριφτό κι εγώ και αποχώρησα. Οι ταινίες γενικά ψιλοκολλουσαν ανά διαστήματα ενω μετά τις 24:00 ψιλοιδρωνες αν έκανες φάση.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2024
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
126
Likes:
7.842
Πόντοι:
7.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 ΦΑΚΙΡΗΣ, dinamitisc5, Yatoputso και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Αυγούστου, 2024
Θεός απλά. Υπερ Κάλτ κριτική.
review reaction 1 kostakis27
04 Αυγούστου, 2024
Αυτες ειναι περιγραφές.
review reaction 1 kostakis27, gnnakos
04 Αυγούστου, 2024
Απλός, κατανοητός, απέριττος!
review reaction 1 kostakis27
04 Αυγούστου, 2024
Απλός, κατανοητός, απέριττος!
08 Αυγούστου, 2024
Και ζήσαμε εμείς καλά κι αυτοί καλύτερα
03 Οκτωβρίου, 2024
Καλα ρε Κωστακη ,2130 η ωρα πηγες?
Δεν ησουν για μπυρες και πιτογυρα?
Μετα τις 2400 ειπαμε τα ζομπι...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6