Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 155 10
Cinema 452096
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
7.0
Ποιότητα προβολής
 
7.0
Καταλάθος έγραψα την εμπειρία μου στο θρεντς του σινεμά αλλά τώρα θ το γράψω και εδώ...
Έχοντας αποφασίσει φέτος ότι θ γνωρίσω κ ότι ερωτικά μαγαζιά στέκια δεν έχω δει απόφασησα ν πάω στο σινεμά μπήκα μέσα ηταν μια ωραία κοπέλα εκεί που σε άλλες περιπτώσεις θ της τα έριχνα λόγω ότι είμαι μπάι κ ντράπηκα λίγο κ σε αυτό....Μ εξήγησε τι γίνεται κ πήρα εισητειρειο για ν μπορώ να πάω σε όλους τους χώρους δυστυχώς δεν είχα κ πολύ χρόνο στην διάθεση μου έπρεπε να γυρίσω πίσω στο χοτελ η ώρα π πήγα ήταν γύρω στης 4 κ 15 κ μισή ...μπήκα μέσα ο χώρος Μ φάνηκε οκ αν κ λίγο παγωμένος φταίει λογικά κ η πρώτη φορά στα αριστερά είδα δωμάτια κ είδα ότι υπήρχαν άτομα εγώ δεν έχασα χρόνο μπήκα στο πρώτο δωμάτιο αριστερά κ την ώρα που έβγαλα την μπλούζα είδα ένα ωραίο τύπο Μ καπέλο κ του έκανα νόημα ν μπει αμέσως έκλεισα την πόρτα είδα ότι στο δίπλα μπήκε κάποιος άλλος κ έκλεισα το παράθυρο γιατί δεν αισθανόμουν άνετα πρώτη φορά εξάλλου αρχίσαμε το φάσωμα έβγαλα όλα τα ρούχα μου κ ξεκίνησα ν τιν πιπωνω ο τύπος κρυβόταν στο καπέλο λες κ θα τον έβλεπε κανείς γενικά ένιωθα λίγο παράξενα αλλά οκ είχε ωραίο καυλι κ ήθελα ν Μ γαμησει Μ ζήτησε ν ξαπλώσω στο κάναμπε και ν έρθει από πάνω από το κεφάλι Μ ώστε ν καυλώσει τον εγλειφα έτσι αλλά δεν Μ βόλευε συν ότι ήθελα σεξ ήταν καυλωμένος του έδωσα προφυλακτικό και στήθηκα στα τέσσερα στο κάναμπε μπήκε μέσα το κάναμε έτσι για δύο λεπτά περίπου μέχρι που έχυσε σαν πρώτη εμπειρία ήταν οκ αλλά δεν θ ήθελα να ήταν έτσι η συνέχεια....σχεδόν αμέσως έφυγε τρέχοντας....εγώ έμεινα ένα δύο λεπτά γυρισμένος κώλο μπας έρθει κανείς από αυτούς που περνούσαν αλλά τπτ γενικά κατάλαβα ότι δύσκολα κάνει κίνηση κάποιος....έφυγα κ πήγα υπόγειο κ ανέβηκα την σκάλα γενικά ο χώρος οκ αλλά για κινγκυ φάσεις αυτά που έχει μπορούσε να τα είχε λίγο ποιο μέσα όχι στην μέση μέση κ τόσο φως ....ανέβηκα σκάλα κ εκεί είδα ένα τύπο ν κάθεται κ ν βλέπει τσόντα από ότι έμαθα μετά στρατιωτικός ωραίος τύπος εγώ είχα μια μέτρια πρώτη εμπειρία εκεί αυτός ίσως Μ έκανε ν μείνω κ άλλο κ ν θέλω ν πάω ξανά...πρώτα το εγλειψα εκεί μετά σηκώθηκαμε κ μπήκαμε στο δωμάτιακι εκεί τον εγλειφα μετά έκατσα πάνω του κ τριβομαστσν πολύ ωραία το καυλι τ στην τρύπα Μ είχα φτάσει σε σημείο ν θέλω ν χύσω αλλά κρατιομουν παίζαμε πολύ ώρα είχαν έρθει κ μας είχαν πάρει μάτι κ κάποιοι τότε στήθηκα στα τέσσερα ώστε νιώσω το καυλι του καλύτερα όπως τριβόταν τον ρώτησα αν έχει προφυλακτικό είπε ναι και του ζήτησα ν Μ γαμησει Μ γάμησε για λίγο στα τέσσερα κ του ζήτησα ν χύσει πάνω στα κωλομερια Μ όταν έρθει η ώρα οπνς κ έγινε αφού καθαρίστηκαμε μίλησαμε λίγο κ έφυγα πήγα Μ εξερεύνησω κι άλλο τον χώρο Μ είχε καυλώσει πολύ κ ήθελα κ αλλο σεξ Μετα από λίγο πηγα πάνω στον όροφο εκεί είδα ένα τύπο σε ένα κάναμπε Μ ωραίο καυλι του τιν έπαιζα λίγο του ζητήσει ν πάμε σε κάποιο δωμάτιο είπε ότι μόλις ήρθε κ θέλει ν χαλαρώσει σκέφτηκα ότι Μ την πίπα θ χαλάρωνε καλύτερα κ ξεκίνησα ν τιν γλείφω είχα κατεβάσει κ το παντελόνι για ν χουφτωνει συν μήπως περάσει κανείς..... μαζεύτηκε λίγος κόσμος πίσω 3 4 άτομα δεν έκανε κίνηση κανείς εκτός από ένα γύρω στα 50 55 χοντρό κάπως εγώ τον έψαξα Μ το χέρι ώστε να δω τι εργαλείο έχει κ είχε ένα τέλειο μεγάλο εργαλείο του κουνιομουν είδα ότι έβαλε προφυλακτικό κ είπα ωραία δυστυχώς μπήκε κεφάλι κ λίγο ακόμη του άρεσε ποίο πολύ ν βλέπει κ Μ είπε Μετς ότι ήταν παθητικός ποιο πολύ αυτός π του επερνα πίπα δεν ήθελες κοινό κ σταματήσαμε όπως έφυγαν όλοι ένας τύπος είχε πάει στο διπλανό κάναμπε εγώ σταμάτησα εκεί κ ξεκίνησα ν τιν φασωνω είχε μέτριο σε μέγεθος καυλι κ έπεσα ν τιν γλείφω τον ρώτησα για προφυλακτικό Μ είπε ναι κ του ζήτησα ν Μ γαμησει στήθηκα στο κάναμπε κ μπήκε μέσα Μ ήταν ωραίο γσμησι μας επερνε κ λίγο μάτι ένας κ ένιωσα λίγο πουτανα έχυσε μετά από λίγο λιγο μέσα λίγο έξω στο προφυλακτικό μέσα....
Γενικά σαν πρώτη εμπειρία ήταν οκ δεν είχε πολύ κόσμο αλλά έγιναν δύο καλές φάσεις δυστυχώς έπρεπε να φύγω γιατί Μ περίμενε κ ο δικός μου την επόμενη φορά θ πάω Σάββατο κ θ έχω κανονίσει ν έχω χρόνο

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 22, 2024
Thelosexxx
Μέλος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
96
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 6 lakiskiss, Johnny Red2, delipas και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαΐου, 2024
Καλά ρε τύπε, τσονταδικο χωρίς τον άντρα σου Money MouthMoney Mouth, αμα το μάθει θα σε γ@μησει ΚατσικογάμηςΑσάλιωταΧαχαχα!Κεφάλι σε τοίχο!
review reaction 1 Thelopoutsa
07 Μαΐου, 2024
Έτσι του αρέσει!!!!
07 Μαΐου, 2024
Εχω παει αρκετες φορες. Ειμαι μονο Top και εψαχνα μη βρω αντρογυνο. Οταν ειναι ταμειο ο ηληκιωμενος κυριος ειναι παντα αποτομος και αγενης. Οταν ειναι η κυρια ταμειο παντα χαμογελο και ωραιες συζητησεις! Πολλες φορες φευγω επειδη δεν αντεχω τους επιμονους Chasers και κοιταχτουληδες (μπορει να σου αρεσει αυτο που βλεπεις αλλα δεν σε καλεσα να ερθεις να κατσεις 3 φορες διπλα μου ) , αλλες φορες ηταν στημενες κωλαρες σε καβατζες και δεν διστασα να μπω και να τα δωσω! Γενικα μεικτα συναισθηματα, πολυ θα ηθελα να πετυχω ξενο ζευγαρι και να παιξουμε !
23 Μαΐου, 2024
Ρε ψηλέ.

Βάλε καμία τελεία ή κα ένα κόμμα.

Μου πόνεσε το μυαλό για να το διαβάσω όλο αυτό.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4