Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 820249
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ένα απίστευτο πιπινι για όσους γουστάρουν σλιμ ρωσικά κορίτσια με φυσικό σώμα. Γαμιεται καλά και φωνάζει δαιμονισμένα! Χεχε!

Εν συντομία έπαιξε 1 ώρα: ένας γύρος σεξ στο κρεβάτι, διάλλειμα με μασάζ και μετά άλλος ένας γύρος σεξ στον καναπέ και μετά στο κρεβάτι.

Χωρίς πρωκτικό, χυσιμο στο στόμα στο τέλος και των 2 γύρων.

Αναλυτικά:
Περνάω από το ίδρυμα μεσημεριανές ώρες και δεν βρίσκω καμία από τις γνωστές μου διαθέσιμες. Διακρίνω την Ρίτα που δεν την είχα ξαναδοκιμάσει και την πληρώνω για 30λεπτά.
Ξεκινάμε κουβέντα στον δρόμο για το υπόγειο δωμάτιο και μαθαίνω ότι είναι 25 ετών που μένει από μικρή στην Ελλάδα και για αυτό μιλάει άριστα τα Ελληνικά αλλά με προφορά.

Μπανάκι και την περιμένω να έρθει. Έρχεται προς το μέρος μου, ξεκινάμε μικρά φιλιά στο στόμα και λαιμό και αρχίζω να την γδυνω και να τη φιλάω στο στήθος. Έχει εξαιρετικά μικρά και φυσικά στήθια με ρώγα στρογγυλή και ροζ.
Κατεβαίνει αμέσως κάτω και ξεκινάει γλύψιμο από κεφάλι, τον κορμό πέρασμα, τις μπαλλες και ξανά πάνω και κάτω για αρκετή ώρα. Εγώ εχωνα δάχτυλα στο μουνάκι της που χάζευα στον καθρέπτη. Στον κωλο δεν αφήνει. Εδώ ήθελε προσοχή γιατί δουλεύει το χέρι φουλ παράλληλα και άμα έρθεις πολύ καυλωμένος μπορεί να σε κάνει να χύσεις εύκολα από τη χειρομαλακια.
Πέρασμα καποτα και ανεβαίνει πάνω μου. Κανένα πρόβλημα να πάρει όλο το εργαλείο μέσα μου, ενώ συνέχιζε φιλιά στο στόμα, χωρίς όμως πολύ γλώσσα.
Την ξαπλώνω κάτω και με σηκωμένα τα πόδια αρχίζω να χώνω, ενώ παράλληλα της παίζω το μουνάκι. Γύρισμα στα 4, αρχίζω σφυροκόπημα και εκεί γίνεται ο πανικός!!!
Φωνές, κραυγές, ίσως δεν είναι τυχαίο ότι την βάζουν να δουλεύει στο υπόγειο με τόσα ουρλιαχτά!! Εκεί δοκιμάζω και βάζω λίγο δάχτυλο πίσω, αλλά δεν γουσταρε.
Την γυρνάω, βγάζω καποτα και της τον πετάω στο στόμα όπου αρχίζω να της γαμαω το στόμα μέχρι που τελείωσα μέσα. Σηκώνεται, πάει τα φτύνει και εγώ μπαίνω για μπάνιο. Εκεί είναι που της προτείνω να αναβαθμίσουμε σε ώρα, αφού είδα πόσο τρελό καυλακι είναι!

Ξαπλώνω για μασάζ. Η κοπέλα προσπαθεί αλλά δεν κάνει κάτι το τρομερό σε αυτό το κομμάτι. Οκ εμένα που δεν με νοιάζει είναι για να περνάει η ώρα να γεμίσω για δεύτερο γύρο.

Ξανά κάνω μπάνιο να φύγουν τα λάδια και την φωνάζω στον καναπέ. Κάθομαι αρχοντικά και πέφτει στα γόνατα ανάμεσα στα πόδια μου για να ξεκινήσει ξανά γλύψιμο στο εργαλείο από πάνω μέχρι μπαλλες με πολλά περάσματα.

Περνάει καποτα και λες και είναι στο μυαλό μου, γυρνάει πλάτη σε μένα και κάθεται πάνω μου. Ξεκινάει ανεβοκατεβασματα ενώ εγώ χαζεύω το σφιχτό κωλαράκι της. Μετά σηκώνομαι και την στήνω στα 4 πάνω στον καναπέ. Ξανά σφυροκόπημα, αλλά με λιγότερες φωνές τώρα. Στην συνέχεια την γυρνάω και με περιμένει καθιστή με τα πόδια ψηλά. Εκεί βλέπω το μουνακι της να περιμένει με τα χειλακια ανοιχτά και με την τρυπούλα να έχει μείνει ανοιχτή και να ανυπομονεί να γεμίσει. Χωνομαι κατευθείαν μέσα αν και είναι χαμηλός ο καναπές και δεν βολεύει πολύ.
Έτοιμος για ξάπλα και την φωνάζω στο κρεβάτι. Βγάζω καποτα και την ξαπλώνω πάνω μου για να ξεκινήσει τσιμπούκι, ενώ εγώ χαϊδεύω μουνι και κωλο. Με λίγη βοήθεια και από μένα την χύνω πάνω στην γλώσσα που είχε έξω από το στόμα, ενώ τα υπόλοιπα πήγαν μέσα στο στοματάκι της.

Σηκώνομαι για μπανάκι,.εκείνη πάει να φτύσει και με αφήνει να ετοιμαστώ. Επιστροφή αφού είμαι έτοιμος, με συνοδεύει μέχρι έξω ενώ μιλάμε για διακοπές και διάφορα άλλα και την αποχαιρετώ με ένα φιλάκι στο μάγουλο.

Με έκανε να ξανανιωσω αυτό το λουλουδάκι και σίγουρα θα ξανατιμηθει!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 23, 2021
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Ρίτα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
X
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, Nipper, vagma και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Σεπτεμβρίου, 2021
Ωραία κριτική! Έχω επισκεφθεί το ίδρυμα μια φορά και εντυπωσιάστηκα με τον χώρο. Θα πάω σύντομα ξανά και ελπίζω να είμαι τυχερός και να την πετύχω. με τόσα που έχω διαβάσει ειναι στα γούστα μου νομιζω

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1