Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αlice is not in wonderland. Alice is in borderland. Σαν την ομώνυμη ιαπωνική σειρά του Netflix, όπου πρέπει να ανοίξεις τη σωστή πόρτα για να βγεις αλώβητος και να μην σε σκοτώσουν. Όπου πόρτα, τα κουμπιά της, και αλώβητος, η ικανοποίηση σου.

Ήταν άμεσα διαθέσιμη και χωρίς να το σκεφτώ καλύτερα, την έκλεισα στο χώρο της. Επικοινωνία με το γραφείο καλή. Κατά την άφιξη μου, σκεφτόμουν που πάω να μπλέξω πάλι, γιατί κάτι μου έλεγε πως το ένστικτο μου θα με προδώσει. Να το ακούτε το ένστικτο σας, αλλά είναι μεγάλη πουτάνα, μπορεί να σας παίξει άσχημα παιχνίδια καμιά φορά. Κάτι μέσα μου έλεγε πώς θα συναντήσω ένα κουρασμένο κορίτσι που όμως είναι πρόθυμο γιατί σέβεται τον πελάτη. Και τι θαύμα, ακριβώς έτσι ήταν.

Τοκ τοκ την πορτούλα και μου ανοίγει ένας θάνατος. Θάνατος είπα; Κάτσε να δω καλύτερα γιατί το δωμάτιο είναι θεοσκότεινο. Με υποδέχεται ένα ψηλό κορίτσι, που φαίνεται πανύψηλο πάνω στα δωδεκάποντα. Με μαύρα δαντελωτά εσώρουχα, ψηλές μαύρες κάλτσες και ζαρτιέρες. Είχε αφήσει το βυζί της απέξω και γενικά προκαλούσε. Οι ρώγες της ήδη καυλωμένες, με σημάδευαν, όπως η κούκλα στο Squid Games. Κάποιος θα είχε καυλώσει, όμως εγώ περιμένω να δω αν το παρουσιαστικό της έχει και την ανάλογη απόδοση και το καυλί μου καθόταν φρόνιμα κάτω.

Καθόμαστε στο κρεβάτι για να την παρατηρήσω καλύτερα. Χαμογελάει και το πρόσωπο της φωτίστηκε. Όμορφο πρόσωπο, αν και τις πλαστικές τις έχει, μαζί με υπερβολικό μακιγιάζ, που εμένα δε μου αρέσει. Προτιμώ τη φυσική ομορφιά με διακριτικό μακιγιάζ. Εκεί που παίρνει πόντους, είναι το σώμα και το γνωρίζει, γιατί φροντίζει να το τονίζει, ενώ δεν την ενδιαφέρει και πολύ να δείξει το πρόσωπο. Το σώμα είναι θάνατος, αδύνατο όσο πρέπει, γυμνασμένο και γραμμωμένο, θέλει ιδρώτα για να φτιάξεις τέτοιο σώμα.

Βγαίνω από το ντουζ, ξαπλώνω δίπλα της και αμέσως ρίχνεται στη μάχη. Αλλά βρε Αλίκη μου ούτε μια αγκαλιά, ούτε ένα φιλί; Ήταν απόμακρη, είχα την αίσθηση πώς κάτι έχει αλλά η δουλειά είναι δουλειά. Έσκυψε για πίπα, πολύ μέτρια αρχικά αλλά γρήγορα έγινε καλή, γιατί κατάλαβε πώς έτσι δεν γίνεται δουλειά. Πήρε όποια στάση μπορούσε για να ικανοποιηθώ πλήρως, έκανε φιλότιμες προσπάθειες, με καλύτερη εκείνη ξαπλωμένη να δέχεται να της τον κερνάω και να της τρίβω την κλειτορίδα, ενώ έπαιζε με τα βυζιά της και τσίμπαγε τις ρώγες της.

Ξαναγύρισε στα γόνατα, επιδιώκοντας μόνη της το mouthfuck, μέχρι να βεβαιωθεί ότι ο επιβήτορας βρίσκεται στο ύψος που πρέπει.

Αφού βεβαιώθηκε, πέρασε καπότα και με καβάλησε για ένα αισθησιακό σεξ. Για κοίτα, ερεθίζεται και θέλει να το κρύψει. Εντυπωσιασμένος εγώ, αν και περίμενα έστω και στο ελάχιστο ένα ψεύτικο δείγμα ότι το απολαμβάνει. Πρέπει όντως κάτι να της έχει συμβεί και να προσπαθεί να το κρύψει.

Μείναμε έτσι αρκετά πριν τη γυρίσω στο ιεραποστολικό όπου με άφησε να την χειριστώ όπως ήθελα, αλλά ένιωσα ξενερωμένος με τη μικρή συμμετοχή της. Συνεχίσαμε στα τέσσερα και τελειώσουμε με reserve cow, όπου για κάποιον σατανικό λόγο, ήταν ότι καλύτερο μπορούσε να προσφέρει. Χοροπηδούσε με μανία, κουνιόταν δεξιά αριστερά, η θέα στο κωλαράκι της απίστευτη. Η θέα ενός γυμνασμένου κορμιού με έφτιαχνε. Το τέλος δεν άργησε με δυνατό χύσιμο και δεν σηκωνόταν. Συνέχιζε να χοροπηδάει με αργό τρόπο και έχυσα κι άλλο. Απίστευτο. Γυρνάει και χαμογελάει με πονηρό βλέμμα, κοιτά να δεις τώρα.

Η αλήθεια είναι ότι περίμενα περισσότερα από εκείνη, μιας και στην κατηγορία της υπάρχουν άλλες δυνατές κοπέλες του ίδιου γραφείου που μου χάρισαν αξέχαστες εμπειρίες. Αλλά τη δουλειά της την έκανε, κι ας είχε τις μαύρες της.

Στο υπόλοιπο του χρόνου μου πρόσφερε ένα καλό μασάζ που το χρειαζόμουν. Αστειευτήκαμε, μου πρότεινε επαναληπτικό με την υπόσχεση ότι θα ανεβάσει απόδοση γιατί παραδέχτηκε η ίδια πώς δεν ήταν στην καλύτερη φάση, αλλά ευχαριστώ, δε θα πάρω.

Το κορίτσι έχει ένα αξιοζήλευτο κορμί, γυμνασμένο όσο πρέπει, αλλά κάπως μέτριο πρόσωπο. Από υπηρεσίες κάνει ότι καλύτερο μπορεί αν κι εγώ την πέτυχα σε άσχημη στιγμή. Είναι αλήθεια πώς ίσως προσφέρει καλύτερες υπηρεσίες, αλλά εγώ δε θα ξαναπάρω, ειδικά από τη στιγμή που στην κατηγορία της υπάρχει ήδη μια άλλη με αξεπέραστες υπηρεσίες.

Πάμε στα βουνά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 13, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
BigMountain
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
32.053
Πόντοι:
27.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, borbi2525, Bartender 74 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού