Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 43 10
ΠροβεβλημένηHot
Γραφεία CG 907005
Γενική Εντύπωση
 
7.0
Συνεχιζοντας τις κριτικες γραφειωνν ας γραψω και για το Glamour..
Το συγκεκριμενο γραφειο το επελεξα για πρωτη φορα φετος οπου μεχρι στιγμης εχω συναντησει τρεις κοπελες...
Αυτες ειναι οι : Dasha οπου ειχα μια ευχαριστη εμπειρια
Η Alisa με την οποια δεν περασα καλα και η Kelly η οποια (χωρις υπερβολες) υπηρξε μια απο τις καλυτερες συναντησεις που εκανα μεσα στο 2022
Απο εκει και περα οσον αφορα το συγκεκριμενο γραφειο:
1) η επικοινωνια και στα τρια ραντεβου που εκανα υπηρξε υποδειγματικη διοτι τα κοριτσια ηρθαν ακριβως στην ωρα τους
2) Δεν χρειαζεται να πω οτι γινεται συχνη ανανεωση των κοριτσιων στο συγκεκριμενο γραφειο καθως καθε τοσο ερχονται σχεδον συνεχεια νεες αφιξεις (αν το παρατηρησει κανεις)
3)Οσον αφορα τις φωτογραφιες και οι τρεις κοπελες που συναντησα μεχρι στιγμης ηταν απλα οπως ηταν στις φωτογραφιες.. Επισης γενικα μου αρεσει που στο συγκεκριμενο γραφειο φαινονται τα παντα (προσωπα , ταττουαζ) που σημαινει οτι ξερεις τι θα αντιμετωπισεις ως προς την εμφανιση..
Δεν εχω συναντησει μεγαλη γκαμα κοριτσιων απο το εν λογω γραφειο αλλα για να ειναι και οι 3 κοπελες που εχω συναντησει μεχρι στιγμης ακριβως οπως στις φωτογραφιες δεν νομιζω οι επομενες να ειναι ψευτικες (αν ειναι ελπιζω να μην τυχει κατι τετοιο σε εμενα)
Υ.Γ. Το μονο μειονεκτημα ειναι οτι επειδη το εν λογω γραφειο δεν δουλευει καθολου με Ελληνιδες αν καποια δεν ξερει καθολου Αγγλικα αντε να συνεννοηθεις με το google translateΠλατύ χαμόγελο
Υ.Γ.2. Ο μοναδικος λογος που βαθμολογησα με 7 το συγκεκριμενο γραφειο ειναι επειδη δεν εχω συναντησει μεγαλη γκαμα αλλα γενικα τα πρωτα δειγματα ειναι θετικα
Υ.Γ.3. Γενικα σκοπευω να συναντησω και αλλες κοπελες απο το εν λογω γραφειο με την πρωτη ευκαιρια και ελπιζω να βρω καποια η οποια να ειναι σαν την Dasha η ακομη καλυτερα σαν την Kelly (η προφανως το ιδανικο θα ηταν να συναντησω καποια η οποια να ειναι καλυτερη απο την Kelly , ελπιζω να το πετυχω οταν θα ξανακανω συναντηση με καποια απο τις κοπελες του εν λογου γραφειου )

Υ.Γ.4 Εχω συναντησει κοπελες και απο αλλα γραφεια... αλλα δεν θα γραψω αλλη κριτικη για γραφειο καθως εχω επιλεξει απο αλλα γραφεια μια φορα οποτε ειναι αδικο να κρινω ενα γραφειο απο μια συναντηση...Η κριτικη για το glamour λοιπον ειναι η τελευταια...
Καπέλο
Επικοινωνία
Άψογη
Ανανέωση κοριτσιών
Συχνή
Φωτογραφίες
Ακριβείς
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
7.956
Πόντοι:
8.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, piko, Score73 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Νοεμβρίου, 2022
Να πω μονο οτι επειδη μπορει να γινει παρανοηση οσων εγραψα οτι: Η πρωτη μου επαφη με το glamour ηταν το 2021 με την Dasha (αναφερομαι στην Dasha5)
Απο εκει και περα το glamour σαν γραφειο αρχισε να με ενδιαφερει φετος (αφοτου περασα περασα καλα με την Kelly)
Αυτο ηθελα να γραψω στην εισαγωγη απλα η συνταξη ηταν λαθος διοτι εγραψα απο κινητο την εν λογω κριτικη και επειδη κολαγε το Internet
Υ.Γ. Ολα τα υπολοιπα ισχυουν (μονο η εισαγωγη δεν ηταν καθαρογραμενη)
Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck
08 Νοεμβρίου, 2022
απ τα 3-4 γραφεια που εχω παιξει μπαλα αυτο ειναι το καλυτερο στη σουμα
T
trollerdance
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2