Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 25 10
ΠροβεβλημένηHot
Γραφεία CG 420272
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Συνεχιζω τις κριτικες για τα γραφεια τωρα που βρηκα χρονο για να γραψω... Παμε στο magic...
Το συγκεκριμενο γραφειο επεσε στην αντιληψη μου πριν 2,5 χρονια περιπου
Απο το εν λογω γραφειο εχω συναντησει αρκετες κοπελες εχοντας ξεχωρισει τις: Σοφια,Φραντζεσκα,Τειλορ(πρωην Βανεσα), Γιολαντα,Στελλα και Μονικα (αυτη η 6αδα μιλωντας για τον εαυτο μου ειναι οτι καλυτερο εχω δει απο το ματζικ απο οσες εχω δει)
Οπου η καλυτερη ολων κατ'εμε ειναι η Σοφια
Επιπλεον εχω δει: Ρωξανη,Αμυγδαλια,Μιλενα(ειχε ονομαστει σε καποια φαση Καλυψω) και Στεφανια με τις οποιες εχω περασει καλα χωρις να εχω καποιο παραπονο.. απλα δεν τις θεωρω καλυτερες σε σχεση με την 6αδα που ανεφερα ποιο πανω
Επισης εχω δει Αριαννα με την οποια δεν ειχα περασει καλα αλλα οκ , την ειχα δει οταν φοραγε σιδερακια (τα οποια δεν μου αρεσουν στις γυναικες γενικα)
Επισης εχω δει Σαντρα με την οποια δεν ειχα περασει καλα αλλα οκ δεν γινεται να περνας παντα καλα με μια επαγγελματια (ουτως η αλλως δεν πιστευω οτι υπαρχει ανθρωπος που ασχολειτε με το αθλημα και εχει περασει καλα με οσες επαγγελματιες εχει δει)
Οσον αφορα τωρα το εν λογω γραφειο:
1)η επικοινωνια σε γενικες γραμμες ειναι ευκολη καθως ειτε παρεις τηλεφωνο ειτε στειλεις μηνυμα απαντανε με ευγενεια
2) Οσον αφορα την ανανεωση κοριτσιων εχω παρατηρησει οτι η Σοφια και η Αριαννα ειναι σταθερες στο εν λογω γραφειο ενω (μεχρι στιγμης τουλαχιστον) Τειλορ,Φρατζεσκα και Σαντρα ποτε δουλευουν ποτε σταματανε (δεν εχω ιδεα προφανως αν εχουν σταματησει η αν θα ξαναδουλεψουν αλλα μεχρι στιγμης αυτο εχω παρατηρησει)... Κατα τα αλλα εκτος απο αυτες τις 5 που αναφερα γενικα κατα καιρους εχω δει να αναρτονται στο site του μαγου νεες κοπελες
3)Οσον αφορα τις φωτογραφιες και σε αυτο το γραφειο δεν εχω δει κατι παραπλανητικο απο οσες εχω συναντησει (οι φωτογραφιες γενικα ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα, απλα κρυβονται μονο τα ταττουαζ των κοριτσιων )
Υ.Γ. Το μονο ισως παραπονο απο το εν λογω γραφειο ειναι οι καθυστερησεις (εχει συμβει να φαω μισαωρο καθυστερηση).. Βεβαια περασα καλα για να ειμαι ειλικρινης αλλα αν πρεπει να βρω κατι αρνητικο τοτε αυτο ειναι
Κατα τα αλλα ειμαι ικανοποιημενος σε γενικες γραμμες

Επιπλεον να πω και κατι για το νημα του μαγου... Αρχικα μου αρεσει που καποια απο τα κοριτσια ανεβαζουν φωτογραφιες και βιντεο , οπως επισης ο καθενας μπορει να γραφει οτι θελει..
Ωστοσο αυτα που εχουν γραφτει κατα καιρους εχουν καταντησει αηδια... Το λεω αυτο διοτι για καποιο λογο που δεν εχω μαθει και λογικα δεν θα μαθω ποτε υπαρχουν καποια μελη (τα οποια τα εχω μπλοκαρει) πετανε οτι νανε (δεν ξερω για ποιον λογο το κανουν αλλα αυτα που εχουν γραψει κατα καιρους ως προς εμενα ειναι εξωπραγματικα)
Δηλαδη να με πειραζουν , να αποχωρω απο το νημα , μετα την αποχωρηση μου να με αναφερουν να συμετασχω στο νημα, να μου λενε να συναντησω καποια νεα αφιξη και να γραψω και κριτικη (ολα αυτα τελειως στο ακυρο).. να τους ρωτας γιατι τα γραφουν και να μην απαντουν αλλα αντιθετα να γραφουν τα δικα τους.. Μιλαμε για απιστευτα πραγματα
Το γραφω αυτο διοτι μπορει να μην εχει σχεση με τα ραντεβου με την αποδοση των κοριτσιων η με το ιδιο το γραφειο αλλα επειδη θεωρω οτι εχει διαβαστει γενικα το νημα του magic (και ειμαι απο αυτους που εχει φαει κατα καιρους ανελεητο τρολαρισμα χωρις κανεναν απιλυτος λογο)
Απο εκει και περα οπως εχω πει απο το εν λογω γραφειο ειμαι σε γενικες γραμμες ικανοποιημενος
Καπέλο

Επικοινωνία
Ικανοποιητική
Ανανέωση κοριτσιών
Συχνή
Φωτογραφίες
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
7.956
Πόντοι:
8.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, kassler, TurboLover και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Νοεμβρίου, 2022
Η Σοφία δεν είναι η καλύτερη Έσκορτ Στο magic για μένα είναι η καλύτερη Εσκορτ σε όλη την Ελλάδα και η πιο επαγγελματίας. Αυτό το βλέμμα που έχει εγώ προσωπικά δεν θα το ξεχάσω ποτέ
review reaction 1 bigshak
05 Νοεμβρίου, 2022
Και πάλι φίλε η κωλαρα της Αριάννας δεν παίζεται
review reaction 1 bigshak, Elganador
06 Νοεμβρίου, 2022
@Elganador οσων αφορα το magic η Σοφια (κατα την γνωμη μου) ειναι η καλυτερη των καλυτερων...
Απο εκει και περα υπαρχουν και αλλες γενικα

@termi26 Δεν εχεις αδικο
Καπέλο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3