Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 25 10
ΠροβεβλημένηHot
Γραφεία CG 417013
Γενική Εντύπωση
 
6.0
Οφείλουμε κι εδώ μια κριτική. Ζευγάρι. Έχουμε βρεθεί με αρκετές κοπέλες του εν λόγω γραφείου. Αμεσότητα και ειλικρίνεια, δύο λέξεις που θα μπορούσαμε να χαρακτηρίσουμε το συγκεκριμένο γραφείο. Σε ποιες να πρωτοαναφερθώ ; Η πρώτη μας εμπειρία με Μελίσα ... φαίδρα ... Ζωή ... Νίκη ... Ξεχνώ αρκετές ... Αυτή ήταν και είναι η διασκεδασή μας ... Στην αρχή ήμασταν φειδωλοί στην επιλογή μας ... διστακτικοί ... και κυρίως εγώ ... (Μαρία) ... Λες μια πιο ομορφη από εμένα να μου πάρει τον άντρα ;;; Χριστέ μου ... Γι αυτό επέλεγα εγώ τις κοπέλες ...Να είναι στο στυλ μου ... Όταν ξεθάρρεψα ... είπα γιατί όχι; Κι έτσι απευθύνθηκα στο εν λόγω γραφείο ... είπα τι ζητάμε ... Και έστελναν τις κατάλληλες ... Εντύπωση μου έκανε όταν σε μία φάση μου είπαν ..."Σήμερα δεν είναι διαθέσιμη κάποια κοπέλα του γούστου σας"... Δεν προσπάθησαν καν ... να μου ¨πασάρουν¨οτιδήποτε .... Επίσης, όπως ανέφερα και σε κάποιο άλλο γραφείο ... πού είναι αυτές οι κοπέλες; Έχουν λείψει ... Γιατί; Τελικά, δεν είναι μόνο κορμί ή ηλικία ,,, αυτό που "τραβάει" είναι η συμπεριφορά. Έχουμε συναντήσει πολλές κοπέλες ... που σκοπός τους δεν ήταν να τις ξαναπάρουμε ... Ήταν τελείως διεκπαιραιωτικές ... Και δε μιλάω μόνο για το συγκεκριμένο γραφείο ... Συμβαίνει παντού ... Συνεχίστε έτσι ... Αφουγκραστείτε τα "θέλω" των ανθρώπων που καλούν ... Έτσι, θα σας προτιμμούν ...
Επικοινωνία
Άψογη
Ανανέωση κοριτσιών
Συχνή
Φωτογραφίες
Ακριβείς
Μέλος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
84
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vagma, TOMCRUISE, Poetjokey και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Απριλίου, 2021
Ο σωστός τίτλος θα ήταν φέρτε πίσω την Marilou!! Μακράν το καλύτερο κορίτσι που πέρασε από τα γραφεία!
review reaction 1 ARHS:13.12
13 Μαΐου, 2021
Φίλε, δεν ήταν μόνο η Μαριλλού ...
08 Ιουλίου, 2021
Καλησπερα. Επειδη ειμαστε και μεις ζευγαρι (49 κ 4) και δεν ειμαστε για φολες.. εχετε καμια καλη (σχετικα πιο προσφατη) προταση?

Ευχαριστουμε
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3