Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 49 10
ΠροβεβλημένηHot
Γραφεία CG 687980
Γενική Εντύπωση
 
5.0
Είχα κάνει 3 ραντεβού σε λιγότερο από 1 βδομάδα ,
Την Πέμπτη που μας πέρασε το τελευταίο ραντεβού πήγε άπατο ( έχω ανεβάσει κριτική με Τίνα )
Και η απάντηση που έλαβα είναι ότι λυπόμαστε αλλά άλλες φορές να συμβουλεύομαι την όπερατερ .
Ρε αγάπες μου από την στιγμή που ύπαρχου υπηρεσίες αναγραφόμενες στις καρτέλες δεν πρέπει να τηρούνται ;;;
Δεν με νοιάζει να είναι λάθος η ηλικία τα κιλά και το ύψος αλλά ρε γαμωτο οι υπηρεσίες τουλάχιστον να τηρούνται .
Και όταν μια κοπέλα κάνει εκπτώσεις στις υπηρεσίες ενώ ζητάει 180 ακατέβατα και εγώ περιμένω το γραφείο να πράξει τα ανάλογα και όχι με με γείωση .
Σε ανάλογη περίπτωση σε άλλο γραφείο όχι απλά ζήτησαν μια ύποτυποδη συγνώμη αλλά έδωσαν και έκπτωση σε επόμενο ραντεβού.
Δεν είμαι γύφτος δεν με νοιάζει για την έκπτωση αλλά ρε γαμωτο μην προσπαθείτε να το περάσετε στο ντούκου .
Εγώ τα τρία ραντεβού την εβδομάδα που έκανα θα συνεχίσω να τα κάνω απλά πλέον δεν θα είστε η πρώτη μου προτίμηση .
Επικοινωνία
Άψογη
Ανανέωση κοριτσιών
Σπάνια
Φωτογραφίες
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
tsontopoulos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
673
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 stadeos, ggalatsi, astronaut80 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Οκτωβρίου, 2024
Αδερφέ τα είπες ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ... Μπράβο σου.. Γνωμη μου.. Δεν ξέρω αν φταίει το γραφείο ή οι χαζοβιολες τηλεφωνητριες που έχουν την διαχείριση (ενας θεός ξέρεις σε πόσα γραφεια) ώστε να ξεκινήσει καλα ενα ραντεβου
review reaction 1 Bartender 74, arseniko apolito, tsontopoulos
08 Οκτωβρίου, 2024
Ευχαριστώ φίλε μου , δυστυχώς δεν φτάνει ενα τηλεφωνικό κέντρο θέλει και την σωστή διαχείρηση του έμψυχου υλικού , πλήθος ραντεβού παρεχόμενες υπηρεσίες κτλ .
Οι τιμές πάνε πανω οι υπηρεσίες δυστυχώς χολαινουν
review reaction 1 Bartender 74
08 Οκτωβρίου, 2024
οπα ρε τι 3ραντεβου την βδομαδα για σενα ειναι η ζωη ???
review reaction 3 Bartender 74
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3