Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 17 10
ΠροβεβλημένηHot
Γραφεία CG 360369
Γενική Εντύπωση
 
5.0
Είχα κανονίσει την Karina για την κυριακή που μας πέρασε , και μάλιστα είχα κλείσει το ραντεβού σχεδόν μια εβδομάδα νωρίτερα .
Τελικά την κυριακή μου στέλνει μήνυμα στις 11 εάν ισχύει το ραντεβού, απαντάω θετικά και περιμένω.
Τελικά μισή ώρα μετά μου λένε οτι η κοπέλα δέν είναι καλά και θα πάει στον γιατρό.
Το ραντεβού ήτανε στις 14:00 τελικά στισ 15:12 ρωτάω για ενημέρωση αφου περίμενα σαν μ.....ας .
Με ενημέρωσαν οτι τελικά η κοπέλα έκανε εισαγωγή.
Μάλιστα η τηλεφωνήτρια μου έκανε και μία μικρή επίπληξη , οταν τις είπα χαρητολογώντας οτι με ταλαιπώρησαν και οτι δεν παίζουν με την υγεία.Πάραυτα καλή και ευγενική η τηλεφωνήτρια
Ολα καλα λέω κρίμα η κοπελιτσα...
Στο τέλος διάλεξα milene τίμια αλλα όχι αυτό που είχα στο μυαλό μου εξ αρχής.
Σήμερα προς μεγάλη μου έκπληξη συνάδελφος με ενήμερωσε οτι η κοπέλα έκανε long Date Santorini.
Δυστυχώς αν κάτι τ΄λετοι ισχύει είναι αντιεπαγγελματικό πρώτον να κοροϊδεύεις τον πελάτη και δεύτερον να μην ενημερώσετε έγκαιρα για αλλαγή.
Σχετικά ανιτππαγελματικό λοιπόν άμα ισχυεί κατι τέτοιο .
Θα ξαναπροτιμήσω βέβαιως το γραφείο αλλα πλέον όχι σαν πρώτη μου επιλογή
Επικοινωνία
Ικανοποιητική
Ανανέωση κοριτσιών
Συχνή
Φωτογραφίες
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
tsontopoulos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
813
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, Johnny Red2, Score73 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουλίου, 2024
Το να της βγει 3ημερο η long date γενικά το θεωρώ θεμιτό . Είναι πολλά τα λεφτά Άρη ! Αλλά το γραφείο οφείλει βα πει την αλήθεια και όχι παπαριες . Στην εποχή των social media τίποτα δεν μένει κρυφό ούτε και το ψέμα .
review reaction 1 Johnstef, Score73, bigmountain και 3 άλλα μέλη
24 Ιουλίου, 2024
Μεγαλο φαουλ που δεν στο ειπαν στα ισα
review reaction 1 Bartender 74, tsontopoulos
24 Ιουλίου, 2024
Όλα τα γραφεία το ίδιο κάνουν. Φυσικά και θα προτιμήσουν να δώσουν την κοπέλα σε long date, και θα μας πουν κι ένα ψεματάκι.

Εδώ άλλες "έπρεπε να φύγουν ξαφνικά" ενώ τριγυρνούσαν ακόμα Αθήνα.
review reaction 1 Bartender 74, tsontopoulos
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3