Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 4 10
Προβεβλημένη
Γραφεία CG 51469
Γενική Εντύπωση
 
6.0
Έχουν γίνει καποιες προσπάθειες για να κλειστούν ραντεβού αλλά όχι πάντα με επιτυχία
Κάποιες φορές αργά το βράδυ Δεν έχουν και κοπέλες διαθέσιμες και αυτό λόγω του μικρού ρόστερ που έχει
Η ανανέωση των κοριτσιών είναι σπάνια και οι εμφανίσιμες λίγες
Πιο πολύ μαζεύει από τα τριγύρω γραφεία γνώριμες και μέτριες σε σέρβις
Τώρα το πώς βελτιώνονται εδώ δεν ξέρω...
Θέλει δουλειά ακόμη πιστεύω και έχει πολύ δρόμο μπροστά αν θέλει να πάρει μια θέση στην επιλογή μας για ραντεβού.
Εγώ πάντως το τελευταίο καιρό το ξεχνάω να στείλω και επικεντωνομαι κυρίως στα μεγάλα γραφεία
Επικοινωνία
Ικανοποιητική
Ανανέωση κοριτσιών
Σπάνια
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
853
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, George Iakovidis, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2024
Να υπενθυμίσουμε ότι το τηλεφωνικό μας κέντρο λειτουργεί μέχρι της 02:00 λογικό να μην μπορούμε να σας εξυπηρετήσουμε μεταμεσονύχτια. Αυτό είναι καθαρά επιλογή μας και δεν έχει να κάνει με διαθεσιμότητα του ρόστερ
Αυτό όμως που μας κάνει εντύπωση είναι η σπουδή σας να μας βάλετε κριτική με μόνο μια κοπέλα που έχετε δει. Όσον αφορά την ανανέωση κοριτσιών που την χαρακτηρίζετε σπάνια από τον Νοέμβριο που ξεκινήσαμε έχουν περάσει από το γραφείο μας 50 κοπέλες, κάποιες με επιτυχία και κάποιες με αποτυχία βεβαίως. Εκτός από αυτά που φέρνουν αποκλειστικά τουρ πείτε μας κάποιο άλλο που να έχει φέρει σε τόσο λίγο καιρό τόσες κοπέλες.
Δεν θα παρεμβαίναμε στη κριτική σας με σχόλιο για κανέναν λόγο πέρα της φράσης σας που υποδηλώνει όχι την προσωπική σας επιλογή αλλά την παρότρυνση και σε άλλους το αυτό, καθώς εμείς ούτε σας αφήσαμε στο ξενοδοχείο χωρίς να πάει η κοπέλα ούτε η κοπέλες στο κέντρο ήταν αγενείς
Σας ευχόμαστε καλό υπόλοιπο καλοκαιριού και υγεία
20 Ιουλίου, 2024
Καλησπέρα σας

Δεν μπαίνω σε αντιπαραθέσεις με κριτικές σχόλια κλπ.
Απλά να σας πω ότι
Έχω στείλει μηνύματα από την έναρξη της λειτουργίας του γραφείου σας και έχω κάνει και άλλα ραντεβού.
Τέλος καλό όλα καλά
Καλοδεχούμενα πρέπει να είναι όλα τα σχόλια με σκοπό την βελτίωση.

Καλό καλοκαίρι.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2