Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 48 10
ΠροβεβλημένηHot
Γραφεία CG 680456
Γενική Εντύπωση
 
3.0
1) Το γραφείο μου είπε να φέρω ταυτότητα/ΑΟ. Όταν ρώτησα γιατί, μου λένε είναι τυπικό και δε καταγράφονται στοιχεία. Εγώ το πίστεψα. Με το που μπαίνω στο ξενοδοχείο, με πλησίασε νεαρός και ζήτησε ID/AO. Λέω εντάξει απλά θα το κοιτάξει. Ήθελε να το πάρει, και δεν τον άφησα απλά λέω δες το. Έγραψε το όνομα μου σε ένα χαρτί, καταλάβα παίχτηκε μαλακια, και έφυγα για ανσασερ γιατί είχα καβλες και νεύρα μαζί. Μαζί με μια κοπέλα εκεί στο γραφείο θέλανε και το νούμερο, εγώ το αγνόησα και πήγα πάνω.
Κατά την έξοδο με ακολουθαει ο νεαρός παρακαλώντας το νούμερο ταυτότητας. Γενικός, του λέω οχι και έφυγα. Του χρόνου θα ζητάνε και υπεύθυνη δήλωση με σφραγίδα ΚΕΠ.
2) Εγώ μένω έξω από Αθήνα και πρέπει να κανονίζω τις κινήσεις μου όταν έρχομαι. Πριν κάνα μήνα, κανόνισα από βραδης για την επόμενη μέρα μεσημέρι. Φτάνω στο ξενοδοχείο της Συγγρού μετά από 2 ώρες ταξίδι, στέλνω μήνυμα και μου κάνανε τον Κινέζο. Ποιος είσαι και οτι έπρεπε να κάνω επιβεβαίωση πάλι το πρωί και τέτοια, χωρίς να ξέρω εγώ κάτι. Ε, το κορίτσι ήταν φουλ όλη μέρα και εφυγα απο Αθήνα.
Επικοινωνία
Προβληματική
Ανανέωση κοριτσιών
Συχνή
Φωτογραφίες
Πολύ επεξεργασμένες/παραπλανητικές
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
207
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Iso14, Γιώργος Παπ., Johnny Red2 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Απριλίου, 2024
παντα ετσι τραγικοι ηταν. απο το κακο στο χειροτερο πανε.
review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74
09 Απριλίου, 2024
Ειδικά το δεύτερο είναι χοντρό!!!
review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74
10 Απριλίου, 2024
Αυτο με την επιβεβαιωση του ραντεβού την ίδια μερα μεχρι της 13.00 αν εχεις κανει κρατηση απο προηγουμενη μερα είναι standard operating procedure για ολα τα γραφεια. Πρώτη φορα εκλεισες απο την προηγουμενη ?
review reaction 1 Bartender 74, bigmountain, Johnny Red2 και 2 άλλα μέλη
10 Απριλίου, 2024
και γιατί σας πειράζει η ταυτότητα; Δηλ. θέλουμε να μπαινοβγαίνει όποιος γουστάρει ανεξέλεγκτα στα δωμάτια των κοριτσιών κι άμα συμβεί οτιδήποτε περίεργο άιντε βρες τον μετά;
review reaction 3 Bartender 74, Johnny Red2, hornyasfuck
10 Απριλίου, 2024
Τό β) μοῦ'χει συμβῆ δυό φορές μὲ τὴ διαφορά ὅτι μοῦ ἀπήντησαν ὅτι τὸ κορίτσι τοὺς ἐνημέρωσε τελευταία στιγμή ὅτι εἶναι ἀδιάθετο...
review reaction 1 Bartender 74, Johnny Red2
10 Απριλίου, 2024
@Johnstef Παιζει φακέλωμα απο ανθρώπους που δεν το δικαιούνται και προφανως μετα, τα στοιχεια του πελάτη διαβιβάζονται στο γραφειο,με ο,τι μπορεί αυτο να συνεπάγεται.Π.χ ραντεβου με Μονικα στο 306 πελάτης ονόματι ταδε,με διευθυνση ταδε.Ειναι νομιμο αυτό;Παει περίπατο η διακριτικότητα.
Και επίσης,για ποια ασφάλεια μιλάμε;;Δηλαδη αν δει ο πορτιέρης ονομα Κωστας Παπαδόπουλος ή Γιώργος Φουφουτος,αλλάζει κάτι;;Χτυπάει μήπως συστημα Σενγκεν όπως η Αστυνομία;
review reaction 3 Bartender 74, hornyasfuck
10 Απριλίου, 2024
@gnnakos
Αυτό νόμιζα και εγώ αλλά δεν ισχύει. Δηλαδή:
Σωστά λες ότι είναι παράνομο και καταχρηστικό, δεν έχει κανένας δικαίωμα αλλά και εμείς υποχρέωση να μπούμε σε διαδικάσια καταγραφής των στοιχείων του πελάτη. Μεχρί εδώ συμφωνούμε....
Αυτό που κατάλαβα όμως είναι ότι τα στοιχεία τα ζητάει το ξενοδοχείο καθαρά για λόγους προστασίας όχι τόσο των κοριτσιών, που κάνουν επάγγελμα με ρίσκο, αλλά των υπόλοιπων πελατών που δεν φταίνε σε τίποτα να την πατήσουν από κάποιο διαταραγμένο εσκορτάκια...
Μην ξεχνάμε ότι μιλάμε για 5* και 4* ξενοδοχεία...
Στο τέλος δεν διαβιβάζονται στο γραφείο, ή τουλάχιστον δεν προκύπτει κάτι τέτοιο από την δική μου έρευνα (δεν αποκλείεται αλλά δεν προκύπτει κιόλας)...
Τι και πως το διερεύνησα, δεν μπορώ να το ανακοινώσω αλλά να ξέρεις ότι αν καταφέρεις και τρυπώσεις απαρατήρητος κανείς δεν θα το καταλάβει. Ούτε το γραφείο ότι δεν πέρασες από reception, ούτε η reception θα ξέρει ότι δεν κατέγραψε την ταυτότητα πελάτη εσκορτάδικου...
Συγκεκριμένα είδα χωρίς ταυτότητα πάνω από 6 κορίτσια σε 2 ξενοδοχεία και δεν υπήρξε ποτέ κανένα πρόβλημα... Το θέμα είναι μπορείς να μπεις από την κεντρική είσοδο και να μην σε πάρει χαμπάρι κανείς;;;
review reaction 1 Bartender 74
10 Απριλίου, 2024
Τι λετε ρε???

Τι ταυτοτητα και μαλακιες ακουω.... Ενα απο τα βασικοτερα να οχι το βασικοτερο κομματι της ολης φασης ειναι οτι καποιοι δεν θελουν να ξερει κανεις οτι βλεπουν εσκορτς...

Αν το γραφειο για καποιο λογο δεν γουσταρει τη φατσα σου η δεν θελει να δεις την κοπελα ας αρνηθει τα ραντεβου και τελος... Τι ταυτοτητες και μαλακιες ρε.....

Να πω οτι εχω κανει καποιες φορες incall, οχι πολλες, και στο Yourangels, και ποτε δεν πεχτηκε τετοιο σκηνικο... Αν παιχτει ομως απλως θα παρουν τα @@ μου.
review reaction 1 Johnny Red2, gnnakos, Bartender 74
10 Απριλίου, 2024
@HughHefner δεν θέλω να στην χαλάσω αλλά την ταυτότητα την ζητάει ΠΑΝΤΑ το ξενοδοχείο στη Συγγρου, το ξενοδοχείο στο σταθμο Λαρίσης (δεν ξέρω αν το χρησιμοποιούν ακόμα) δεν την ζήταγε ΠΟΤΕ
Y
ydroxoos7
review reaction 1 Johnstef, Johnny Red2
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9