Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 105 10
Call-Girls 320751
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πολλά έχουν ειπωθεί για την μιλφαρα αυτή και έτρεξα όταν βρέθηκα Αθήνα. Μπαίνει μέσα κυρία, φιλιά χαιρετουρες και μπαίνει για ντουζ εγώ ήμουν ήδη τέρμα καυλωμένος και είπα να μη χάσω χρόνο και την ακολούθησα. Μπαίνω και την βλέπω γυμνή στο ντουζ γυρνάει και με κοιτάει και γουρλωνει τα μάτια κοιτώντας το πουτσο μου που είχε φτάσει πάνω από τον αφαλό. Την κωλησα στο ντουζ τον ετριβα πάνω της στο κωλο της και στην πλάτη της και αυτή πότε λυκνιζε το κορμί της πότε μου τον έπαιζε εν τέλει την έβαλα να γονατίσει και να τον πάρει στο ντουζ μέσα και μου έκανε απίστευτη πιπαρα την ζοριζα για deep throat προσπαθούσε αλλά δεν τα κατάφερε. 1.5 ώρα την εσκιζα σε όποια στάση ήθελα, ιεραποστολικό πλαγιαστο την σήκωνα στον αέρα. Αλλά οι καλύτερες φάσεις ήταν στα πισωκολλητα στα τέσσερα και στα όρθια με αυτή να έχει αφεθεί στα χέρια μου, εγώ την καρφωνα λυσσασμένα και αυτή ούρλιαζε. Την ζορισα αλλά άντεξε και δεν είπε όχι σε τίποτα, και σφαλιάρες στην κωλαρα έφαγε και από το μαλλί την επιανα και τα πουτσοσκαμπιλα στο πρόσωπο πεφταν βροχή, ότι καλύτερο αυτή η καυλοφατσα στα γόνατα και να την μπουκωνεις, την πρώτη φορά την έχυσα και στο πρόσωπο πολύ σπέρμα. Με την πρώτη ευκαιρία θα ξαναπάω

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 28, 2023
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Unamed10
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
376
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alanakos1952, eridon1877, Διαγραμμένο μέλος 185569 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Απριλίου, 2023
Τι παιρνεις για να γαμας ετσι σαν αλογο μαν;



review reaction 3 hornyasfuck, piko, Bartender 74 και 1 ακόμα μέλος
30 Απριλίου, 2023
τύπε θεωρώ κριτική και συμπεριφορά στο ραντεβού πολύ λάθος.
το ότι η κοπέλα ανέχτηκε πράγματα, δεν σημαίνει ότι δεν βίωσε μια πολύ άσχημη ώρα ή δίωρο.
το ότι έχει ανάγκη τα λεφτά δεν σημαίνει ότι κάνουμε ότι θέλουμε.
πάω πάσο αν σου είπε και έδειξε ότι γούσταρε, αλλιώς...φάουλ.
γούστα σε αυτό το βαθμό βγάζουμε εκεί που είμαστε σίγουροι ότι αν χρειαστεί θα ακούσουμε όχι, δλδ την κοπέλα μας.
review reaction 1 picha123, spipis71, hornyasfuck και 8 άλλα μέλη
30 Απριλίου, 2023
Εντάξει, κατούρα και λίγο...
review reaction 3 review reaction 1 spipis71, hornyasfuck, linear και 5 άλλα μέλη
01 Μαΐου, 2023
Πωπω και η Σιεννα τα διαβαζει αυτα όλα!
review reaction 4 review reaction 1 review reaction 3 spipis71, bigmountain89, hornyasfuck
01 Μαΐου, 2023
Σόρυ φίλε αλλά σεβασμό δεν έχεις; Πολύ λάθος όλα, ειδικά για μια κοπέλα σαν τη Sienna. Εντάξει δεν είπε κάτι γιατί τα δουλεύει τα λεφτά αλλά σίγουρα της άφησες άσχημη εντύπωση.
review reaction 3 hornyasfuck
01 Μαΐου, 2023
ωραιος ο φιλος !!!
review reaction 1 hornyasfuck
01 Μαΐου, 2023
ο γαμηκος ......την βιασε και εφυγε...ποσο @@@@ εισαι !!!!!
review reaction 1 review reaction 3 srek7, spipis71, hornyasfuck
01 Μαΐου, 2023
Φίλε @Rebirthed Sapiens Sapiens. Εἶναι φανερό ὅτι ὁ συναγωνιστής μᾶς περιγράφει τὴ φαντασίωση ποὺ ἔζησε ΣΥΝΑΙΝΕΤΙΚΑ
review reaction 1 review reaction 3 Rebirthed Sapiens Sapiens, picha123, spipis71 και 2 άλλα μέλη
01 Μαΐου, 2023
Κατουρήστε και λίγο ρε, μήν τις γαμάτε τις εργαζόμενες τόσο δυνατά.
review reaction 3 srek7, spipis71, hornyasfuck
01 Μαΐου, 2023
4/4 ο βιαστης της παπατζας Χαχαχα!
review reaction 1 review reaction 3 Anakasioths, srek7, hornyasfuck
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2