Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 6 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συνάντησα πρόσφατα τη Λίζα, εξαιρετικά εύκολη η επικοινωνία, απευθείας Με την ίδια.Η κοπέλα έχει αλλάξει τα Μάλια της ,πιο κοντά στο φυσικό της χρώμα, αλλά κατά τα αλλά είναι ίδια με αυτή που βλέπουμε στα social και στα ερωτικά βίντεο. Ήρθε 10 λεπτά νωρίτερα , ντυμένη με αθλητική sexy περιβολή, φορούσε το άρωμα της ( μεθυστικό κατ’εμε αλλά γούστα είναι αυτά) τα μαλλιά της φυσικά , φρέσκο λουσμένα, ευγενέστατη και ευχάριστη. Έχει τα πιο απαλά χείλη που έχω φιλήσει από τότε που ήμουν μαθητής. Ότι της ζήτησα το έκανε με υπερβάλλον ζήλο, το deep throat της είναι απίστευτο, ήταν λες και η κοπέλα δεν έχει δόντια. Πολύ όμορφο και γυμνασμένο κορμί. Στο σοσιαλ έκατσε και μου μίλησε και αισθάνθηκα λες και είχα την κολλητή μου από τότε που ήμουν φοιτητής. 11/10 σε όλα. Παίδες χαλαρώστε με το hate. Εάν μπορείτε να 1)τη σεβαστείτε και 2) τη πληρώσετε θα περάσετε γαματα

Τάδε εφη Sailock

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 03, 2023
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
315
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, John_282, Γιώργος Παπ. και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Απριλίου, 2023
Παιδιά δεν είναι Εφορία το Μπου, βάζετε κόστος συνάντησης. Είναι σημαντικό μέρος της κριτικής.
review reaction 1 Elganador, Johnny Red2, sakarvats και 7 άλλα μέλη
25 Απριλίου, 2023
δεκαρια παντου, σε ραντεβου με "φιλι χωρις γλωσσα, οχι πρωκτικο, οχι τελειωμα στομα", ενω εσταξες 3+ κατοσταρικα... Μαλιστα.
Εγω ειμαι μπουρδελακιας δεν ειμαι εσκορτακιας, αλλα αυτο εδω ειναι ο ορισμος του προμοσιον τυπε. Ασε που οι κριτικες της απο κατω σου, ειναι καλες, ασχετως τι γραφεται δεξια αριστερα στο φορουμ. Τι να πω, αν οι διαχειριστες το επιτρεπουν εγω περισσευω.
review reaction 1 Scorch, HoneyVoskos, magicgim και 3 άλλα μέλη
25 Απριλίου, 2023
Που βρίσκω τηλέφωνο;;
25 Απριλίου, 2023
Τύπε Fanta ήπιες μετά το πέρας της συνάντησης ? Χαχαχα!
review reaction 3 Pa Luki Luk, trelogiatross, srek7 και 1 ακόμα μέλος
25 Απριλίου, 2023
Δεν χρειάζεται να πει το ποσό όλοι ξέρουμε ότι στο 2ωρο η τιμή της είναι 500 πλέον
25 Απριλίου, 2023
Που τη βρίσκουμε μαν;
21 Μαΐου, 2023
Μπορώ να έχω το τηλ της;
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7