Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Εμφάνιση πολύ καλή. Είναι μια όμορφη Βραζιλιάνα με πολλές πλαστικές, Τατουάζ , πλαστικά βυζιά.
Επικοινωνιακή καλή στα Αγγλικά. Μέχρι εδώ όμως τα καλά!!
Διάθεση στο σεξ 0., προσπαθεί να κλέψει χρόνο μιλώντας.
Ντουζ δεν έκανε !
Ηλικια στο site 24 , η ίδια μου είπε 36 !!!
Είχα κλείσει δωμάτιο vip με τζακούζι και σάουνα ! που να ήξερα. Μόλις το βλέπει μου λέει πως εχει αλλεργία στην ζέστη και δεν μπορεί να μπει!
Λέω άντε να το παραβλέψω και αυτό ( κακώς βέβαια ..).
Στην συνέχεια προσπαθεί να πάρει πίπα η οποία ήταν τόσο ρηχή !
Δάχτυλο στο μουνί με τίποτα ! Πήγα να πιάσω βυζί , όλο μου τράβαγε το χέρι.
Στην συνέχεια την γυρνάω στα 4 , και μπαίνω μέσα. αλλάξαμε στάση , ήρθε απο πάνω και μόλις ήθελα να τελειώσω σηκώθηκα , έβγαλα το προφυλακτικό και .........εκει άρχισε το πανηγύρι!!! no! no! no! what are you doing ! stop! γιατι την ρωτάω ? λέει στο site Τελείωμα στο σώμα – Cum on Body !
σηκώνεται από το κρεβάτι με φωνές και να λέει πως δεν την σέβομαι και πως έπρεπε να την ρωτήσω αν το κάνει! Τηλεφωνώ στο γραφείο του αναφέρω πως τελείωσα και τι είχε συμβεί!
Η κοπέλα άρχισε να με απειλεί πως θα φωνάξει την αστυνομία και πως θα έχω πρόβλημα γιατι την γάμησα!
Της λέω "σήκω και φύγε ¨και δεν έφευγε ! μου έβγαζε γλώσσα , μίλαγε συνέχεια , φώναζε πως δεν την σεβάστηκα ! της ξαναλέω ντύσου και φύγε ! τίποτα! ντύνομαι γρήγορα και φεύγω γιατί δεν ήθελα ουτε να την βλέπω! την άφησα στο δωμάτιο !
τσάμπα τα 150 + 55 το δωμάτιο !!!
Απαράδεκτη συμπεριφορά!!!!!!μακριά απο αυτήν !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ούτε το γραφείο όμως συμπεριφέρθηκε σωστά ! το πήρα τηλέφωνο μετα , μιλούσαμε για πολύ ώρα και προσπαθούσε να την δικαιολογήσει ………. Την επόμενη φορά να μιλήσει στον υπεύθυνο να έχω έκπτωση ….Δεν θέλω έκπτωση την επόμενη φορά! Αυτήν η κοπέλα δεν άξιζε ούτε για 50 ευρώ ! όχι για 150! ΚΡΙΜΑ , ΚΡΙΜΑ !!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 19, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
288
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, piko, ntinosam και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2023
Σε απείλησε ότι θα φέρει την αστυνομία και το γραφείο σου πρότεινε απλά έκπτωση? Κατάλαβα, να σαι καλά φίλε και λυπάμαι για την άσχημη εμπειρία σου.
APE
APE
review reaction 1 doc_lin, Atroxistos, djantonis666 και 4 άλλα μέλη
19 Απριλίου, 2023
Στό ἄλλο προφίλ ποὺ τὸ βρίσκεις πάνω-πάνω κάνοντας κλίκ ἀριστερά ἀπ'τίς φωτογραφίες θά δῆς ὅτι ἔχει ἕξη κριτικές. ΟΛΕΣ ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ!
review reaction 1 doc_lin, Score73, old boy και 6 άλλα μέλη
19 Απριλίου, 2023
Έπρεπε να την αφήσεις να καλέσει την αστυνομία να δούμε τι θα έλεγε. Στην Ελλάδα προς το παρόν ο πελάτης δεν διώκεται.
review reaction 1 doc_lin, Score73, old boy και 2 άλλα μέλη
19 Απριλίου, 2023
Φιλαρακο εχω αφησει αρνητικη κριτικη για τη συγκεκριμενη με τιτλο " το ρισκαρα αλλα δε μου βγηκε " στο προηγουμενο τουρ .

Σα να τα βιωνω οσα λες γιατι και γω τοτε πηγα με αυτη τη λογικη μηπως τη μανουβραρω καθοτι μ αρεσαν οι φωτος και ηδη υπηρχαν αρνητικες κριτικες , το κοριτσι ειναι παντελως ακαταλληλο για το επαγγελμα απο καθε αποψη
review reaction 1 doc_lin, srek7, Yatoputso και 5 άλλα μέλη
19 Απριλίου, 2023
Είπε ρίσκαρε , που σημαίνει ότι είχε διαβάσει , ήμουν κι εγώ έτοιμος να ρισκαρω.
APE
APE
review reaction 1 doc_lin, hornyasfuck
19 Απριλίου, 2023
@APE Ὄχι ἀπαραιτήτως. Τό ρίσκαρε μπορεῖ νά σημαἰνη ὅτι τό'παιξε κασκαντέρ καί ὅτι δέν εἶχε διαβάσει τὶς ἄλλες κριτικές
review reaction 1 APE, doc_lin, srek7
19 Απριλίου, 2023
Μαύρο στο γραφείο (που έτσι και αλλιώς μου κάνει της αρπαχτής με τα νούμερα που φέρνει ) και μαύρο κ στη κοκότα !!!
review reaction 1 Eros82, hornyasfuck
19 Απριλίου, 2023
Ήρωας που δεν την εδειρες κ συγκρατηθηκες.
review reaction 1 hornyasfuck
19 Απριλίου, 2023
Κακώς σε "ψάρωσε" ότι θα φωνάξει την αστυνομία, εσύ έπρεπε να της το πεις αυτό. Αυτή είναι παράνομη (όπως κ το γραφείο της) τόσο επαγγελματικά όσο και υγειονομικά συν πολύ πιθανό ότι δεν είναι Ισπανίδα αλλά λατινοαμερικάνα και κυκλοφορεί όπου θέλει στη Ευρώπη χωρίς νόμιμη άδεια (επιτρέπεται μόνο στην χώρα άφιξης η παραμονή της που συνήθως είναι η Πορτογαλία ή η Ισπανία). Εκμεταλλεύτηκαν η ίδια και το γραφείο της την ευγένεια σου. Την επόμενη φορά μην τσιμπήσεις ίδια ιστορία από οποιοδήποτε γραφείο και πέρνα στην αντεπίθεση!
review reaction 1 hornyasfuck, srek7
19 Απριλίου, 2023
Για την ηλικία συμφωνώ διότι τη πέτυχα τιντερ και είχε αυτή την ηλικία ή 33 δε θυμάμαι. Ήθελα και γω πολύ να τη δω αλλα οι κριτικές στο άλλο προφίλ συν τη φήμη που έχουν οι λατινες μείον κάποιων εξαιρέσεων οτι ειναι φουλ περίεργες με απέτρεψαν. Το γραφείο απαράδεκτο,τυχάρπαστο !
review reaction 1 hornyasfuck
16 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2