Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνεννόηση με το γραφείο άψογη με λίγα μηνύματα όπως πάντα και η κοπέλα ήταν διαθέσιμη την ώρα που την ήθελα. Γενικά, με εξαίρεση την Μιλένα που είναι μονίμως fully booked, δεν είχα θέματα με διαθεσιμότητες. Το ζητούμενο είναι να κλείνεις νωρίς και όχι τελευταία στιγμή (ή το club δίνει προτεραιότητα σε μένα ΑγγελούδιΚαπέλο).
Παρκάρισμα στην Αφροδίτης πίσω από το ξενοδοχείο. Περίμενα στο αμάξι γιατί έφτασα λίγο νωρίτερα από το προγραμματισμένο ραντεβού. Μετά από λίγο ένας τυπάς με full face και κάπελο εμφανίστηκε και έκοβε βόλτες εκει γύρω (μέλος του bou;) Πηγαίνω παρκάρω πιο κάτω, εκεί εμφανίζεται ένας τρελός που τραγουδούσε μόνος τουΧμμμ;. Σουρεάλ καταστάσεις για να ρίξουμε ένα Ασάλιωτα στα γρήγορα Πλατύ χαμόγελοΠλατύ χαμόγελο
Στα της εμφάνισης ότι βλέπετε στις φωτογραφίες αυτό θα πάρετε (απ' τις λίγες περιπτώσεις που δεν έπεσε photoshop). Πρόσωπο ωραίο, σώμα εξαιρετικό λίγο πεσμένο στήθος αλλά κλαιν.
Μου ζήτησε τα λεφτά πριν μπω στο μπάνιο και τα μέτρησε μπροστά μου, λίγο ντεκαβλέ αλλά τέλοσπαντων.
Από υπηρεσίες δεν έχω ιδιαίτερο παράπονο, άλλωστε μιλάμε για άτομο που από τα 18 δούλευε στα στριπτιζάδικα της Ρωσίας, μετά εσκορτιλίκι άρα έχει πολλά χρόνια στην πλάτη.
Η συμμετοχή της μου φάνηκε κάπως μηχανική με εξαίρεση το γλυφομούνι όπου το έζησε πιο έντονα (ή έκανε πολύ καλό θέατρο Εμμμμ).
Δεν θα ξαναπήγαινα γιατί προτιμώ το μπάτζετ μου να το χρησιμοποιώ για καινούργιες εμπειρίες ή εκτός αν βρεθεί κάποια εξαιρετική περίπτωση που θα μου κάνει το κλικ να ξαναπάω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
8 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
1.676
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Antonis78, hornyasfuck και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Απριλίου, 2023
Το οτι βρηκες παρκινγκ στην Αφροδιτης ειναι το ανησυχητικο
review reaction 3 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1