Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 132 10
Call-Girls 477329
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με την κοπέλα έχω κάνει αρκετές συναντήσεις μέχρι τώρα, οποτε έχω μια ξεκάθαρη εικόνα πια για την εικόνα της καθώς και τις υπηρεσίες της. Από εμφάνιση είναι ψηλή, μελαχρινή, όμορφο και γυμνασμένο σώμα , φοβερός κώλος, συμπαθητικό πρόσωπο. Καλός χαρακτήρας, φιλική, ευγενική, σέβεται τον πελάτη. Από υπηρεσίες , σε ότι έχουμε κάνει ήταν καλή και δεκτική, με μονο θέμα τα φιλιά που είναι χωρίς γλώσσα , στοματικό βαθύ οπως μου αρέσει, ενώ δοκιμάσαμε και κάποια άλλα πιο ιδιαίτερα πράγματα που αφορούν κυρίως δικά μου φετίχ. Προς τιμή της ήταν θετική και ως προς αυτό, παρότι πιθανότατα δεν ήταν και το καλύτερο της και λογικό καθώς για άλλο πράγμα πληρώνεται.
Είναι ένα από τα στανταράκια μου πλέον, μετά από τόσες φορές που την έχω δει, ξέρω ότι θα περάσω καλά . Η συμπεριφορά του γραφείου σε γενικές γραμμές είναι πολύ καλή, όταν υπάρχουν οι σχετικές καθυστερήσεις φροντίζει να ενημερώνει, ακυρώσεις σε σχέση με άλλα γραφεία δεν έχω δεχτεί, οπότε τους έχω μια εμπιστοσύνη παραπάνω, ενώ το τηλεφώνημα 10 λεπτά πριν το τέλος δεν το ειδα/κατάλαβα την τελευταία φορα , κάτι θετικό, γιατί τις περισσότερες φορές γενικά στα γραφεία με το που χτυπάει , σε 2 λεπτά συνηθιζεται να έχουν φύγει οι κοπέλες , πριν την συμπλήρωση μιας ώρας. Είναι σημαντικό για τον πελάτη να τηρείται ο χρόνος που πληρώνει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 10, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
ypotaktikos97
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Απρ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
7.140
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Reuzel, TOMCRUISE, koukoskoukou και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Αυγούστου, 2023
Τί φετίχ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1