Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 26 10
Call-Girls 106913
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Οι φωτογραφίες με έκαναν να πάρω τηλέφωνο χωρίς να δω κριτικές.... τελικά καλά έκανα ... Η κοπέλα των φωτογραφιών ήρθε αφού πρώτα είχα ζητήσει να φοράει τα εσώρουχα των φωτογραφιών... Το έκανε.... λοιπόν η τύπισσα έβαλε 2 γκολακια από τα αποδυτήρια... Αφού έβγαλε τα ρούχα και την είδα έπαθα...κορμάρα και στην συμπεριφορά χωρίς πολλά λόγια (αφού δεν ... ) Με έβαλε κάτω και ένιωσα πασάς... Πίπα φιλιά γλύφει καλά παντού.... Επιδερμίδα απίστευτη γεύση από τα υγρά της νέκταρ θεών...πέρασα τούμπανο και θα το ξανακάνω... Προτείνετε ανεπιφύλακτα!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
nikos708
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
131
Likes:
7.072
Πόντοι:
17.576
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, doc_lin, THV και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Απριλίου, 2023
Μην λες βλακείες, αυτό το κορίτσι είναι αλκοολικό. Ζητά ένα ποτό. Μυρίζει τσιγάρα και αλκοόλ.
G
Ghanim
review reaction 3 hornyasfuck
16 Απριλίου, 2023
Θα προτιμούσα μιας και δεν έχουμε ξαναπεί ούτε κουβέντα να είσαι λίγο πιο κόσμιος σε αυτά που γράφεις... Αν δεν συμφωνείς με αυτά που γράφω οκ η λέξη (βλακείες )στους φίλους σου η στους γνωστούς σου...εγώ δεν ανήκω σε καμία κατηγορία από τις δύο... λοιπόν...1. είμαι καπνιστής άρα δεν με ενοχλεί να καπνίζει η κοπέλα...2. όταν γυρνάω από διασκέδαση δεν με χαλάει να έχει πιεί 2 ποτηράκια χωρίς αυτό να σημαίνει ότι ήταν μεθυσμένη...ούτε μυριζε αλκοόλ ούτε ζήτησε...τώρα αν είχε πιει μόνο αυτή το ξέρει...ίσως και εσύ για να μιλάς με τόση σιγουριά για το δικό μου ραντεβού... Σε εμένα μάλλον λειτουργει καταλυτικά λύνεται πιο εύκολα η κοπέλα και περνάω καλά...
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2