Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 19 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση πρόσφατη για 1 ώρα. Πρώτη φορά με λατίνα και κύλησε πολύ καλά. Εμφάνιση τα έχουν ήδη πει οι προηγούμενοι. Μου ήρθε περιποιημένη, καθαρή με ένα εφαρμοστό δερμάτινο μαύρο παντελόνι που τόνιζε έντονα την κωλαρά της. Βυζί Α+, λίγο χαλαρό αλλά φυσικό. Έχει ένα έκφυλο πρόσωπο και τρόπο συμπεριφοράς και παρότι δεν έχει τσιμπουκόχειλα, άρχισε γονατιστή με μένα στον καναπέ να μου παίρνει πίπα η οποία θα την χαρακτήριζα αρκετά καλή, ρουφώντας και γλείφοντας προκλητικά και τα @δια μου. Αφού έγινε κυπαρίσσι ο μικρός μου, στήσιμο στα 4 πάντα στον καναπέ και την πήρα δυνατά έτσι, τελειώνοντας μέσα της. Έχει πραγματικά ένα κώλο για πολύ ξέσκισμα. Ακολούθησε η απαραίτητη καθαριότητα και από τους 2 μας και κατευθύνθηκαμε στο κρεβάτι για συνέχεια. Με φίλαγε με αρκετό πάθος σε όλο μου το κορμί, γλωσσόφιλα λίγα πράγματα αλλά δεν με ενόχλησε και ξανά ανόρθωση του μικρού μου καβαλλάρη με πίπα με δυνατότερο ρυθμό από πριν! ακολούθησε κουτούπωμα σε cow girl όπου κάνει καβλιάρικες κινήσεις με την λεκάνη της, της ζούλαγα τα κωλομέρια της και δεν τα χόρταινα, το γυρίσαμε στο ιεραποστολικό, όπου με φιλούσε έντονα στον λαιμό με απαλό γρατσούνισμα της πλάτης μου και όταν ήμουν έτοιμος να χύσω, έβγαλα την καπότα και τον έχωσα στο στόμα της όπου με ένα απίστευτα παρατεταμένο και θορυβώδες ρούφηγμα από μεριά της τα πήρε όλα μέσα και μου τον κράτησε αρκετά εκεί πριν πάει να τα φτύσει! Πέρασα καλύτερα από ότι περίμενα και σίγουρα θα την ξαναπροτιμήσω σε κάποιο επόμενο tour της. Όπως είπαν και οι προηγούμενοι, αγγλικά δεν το έχει και πολύ αλλά και δεν πολυχρειάστηκε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 27, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
573
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, maradona7 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαρτίου, 2023
έδωσες 180 όμως,γι αυτό. Δεν την βλέπω να φεύγει. Ανέβηκε η δουλειά μετά τις κριτικές. Καταλαβαίνω τι γίνεται με τις άλλες βίζιτες...
K
Koulourakias1
review reaction 1 hornyasfuck, Moku
27 Μαρτίου, 2023
#koulourakias1 - σωστή η επισήμανση σου. Πάντως για να είμαι ειλικρινής είχα πολλούς μήνες να πάω με έσκορτ, οπότε καταλαβαίνεις...
review reaction 1 hornyasfuck
28 Μαρτίου, 2023
Από ότι φαίνεται είναι άξια αντικαταστάτρια της εξαιρετικής Alicia GDE. Φτάνει να μην τα φτύσει κι αυτή κάποια στιγμή.
review reaction 3 hornyasfuck
29 Μαρτίου, 2023
#bigmountain89 - δυστυχώς δεν μπόρεσα να συναντήσω τις Alicia και Francesca από το gde που από εμφάνιση τουλάχιστον ήταν οι ναυαρχίδες του πρακτορείου, ιδιαίτερα η δεύτερη και σίγουρα πολύ πιο όμορφες από την Annie. Πάντως πέρασα καλά με την τελευταία και με στεναχωρεί το γεγονός ότι αυτό το καιρό κυκλοφορεί πολύ μπάζο από όλα τα γραφεία είτε είναι λατίνες είτε είναι ρωσο-ουκρανίδες, οπότε προσπαθώ να μην σπαταλώ τα χρήματα μου, ελπίζοντας σε καλύτερες ημέρες Αγγελούδι
review reaction 1 hornyasfuck, bigmountain89
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4