Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 19 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρόσφατη συνεύρεση στον χώρο της. Εμφάνιση όπως την περιγράφουν οι προηγούμενοι με αρκετά tattoo και piercing. Το δωμάτιο της τακτοποιημένο και η υποδοχή με διάφανο σκούρο κορμάκι. Μετά το κλασικό δεκαλεπτο γνωριμίας και μπάνιου, κατευθείαν στο ψητό με γλείψιμο εκατέρωθεν σχεδόν σε όλο το σώμα κυρίως με 69. Έχει ένα καθαρό μουνάκι που έχει φάει πολύ πούτσο, άνετα 3 - 4 δάκτυλα μπαινόβγαιναν και μια κλειτορίδα που ξεπροβάλλει ξαφνικά από το πουθενά! Ωραίο τσιμπούκωμα με απαλή χρήση χεριού αν και στο dt δεν το αντέχει και πολύ. Την πρώτη φορά έχυσα μέσα της στο πισωκολλητό όπου ήταν αρκετά ενεργητική, χτυπιόταν πάνω μου και άφησε λίγο δαχτυλάκι στην κωλοτρυπίδα της όπως και αρκετά χαστουκάκια (όχι δυνατά). Διάλειμμα για ανασύνταξη δυνάμεων, τσιγαράκι από εμένα, η ίδια δεν καπνίζει, μου πρόσφερε νερό (καταξοδεύτηκε!) και επανάληψη με αρκετά χάδια, λίγο μασαζάκι από μεριά της και αργή αλλά επίμονη πίπα. Λίγο πριν λήξει ο χρόνος, την έβαλα σε cow girl να χοροπηδάει σαν κατσίκι πάνω μου δυνατά και όταν ήμουν κοντά να ξανατελειώσω της έκανα νόημα να αφαιρέσει τον σκούφο και τα πήρε στο στόμα της. Την ευχαρίστησα για το σέρβις της και έφυγα ικανοποιημένος. Στο επόμενο tour της, θα την ξσναπροτιμήσω. Γενική παρατήρηση για όλα τα γνωστά γραφεία συνοδών: όλο και λιγοστεύουν οι καλές επιλογές τουλάχιστον σε επίπεδο εμφάνισης, το τελευταίο διάστημα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 24, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
591
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, hornyasfuck, kwstasxat και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2023
Καί σέ ποιότητα λιγοστεύουν κατά τὴ γνώμη μου
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1