Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 86 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντησα την Άρτεμις ένα χαλαρό κυριακάτικο μεσημέρι με διάθεση περισσότερο για παιχνίδι και λιγότερο για έντονες συγκινήσεις, αλλά το κλίμα άλλαξε μόλις την αντίκρυσα ( ήταν η πρώτη φορά, αλλά σίγουρα όχι η τελευταία). Το κορμί της όπως ακριβώς μας προϊδεάζουν οι αναρτήσεις της, αλλά το πρόσωπό της ήταν αυτό που μαγνήτισε το βλέμμα μου. Πολύ όμορφο πραγματικά, ήταν κάτι που δεν το περίμενα. Άψογη στην επικοινωνία, πεντακάθαρη, με άφησε να της κάνω έρωτα όπως ήθελα, το ίδιο έκανε κι εκείνη όταν ανέλαβε πρωτοβουλία. Σε γενικές γραμμές δικαίωσε απόλυτα την φήμη της και πέρασα πάρα πολύ όμορφα. Μοναδική ένσταση η απροθυμία της να προσφέρει πίσω πόρτα λόγω μεγέθους, αλλά νομίζω ότι με λίγη καλή θέληση μπορούμε να καλύψουμε και αυτή την πτυχή του ερωτικού παιχνιδιού . Αρτεμακι σε ευχαριστώ για την αισθησιακή συνάντηση και προσδοκώ σε νέα συνεύρεση, να με κρύψεις στις φανταστικές καμπύλες σου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 12, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Κίμων
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
309
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Artemis♥️, THV, Διανοούμενος και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαρτίου, 2023
Καλησπέρα συναγωνιστή, μπορείς σε παρακαλώ πολύ να μου στείλεις το τηλέφωνο της Άρτεμης σε πμ;Μην το ξεχάσεις,σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ!!
N
Ntaffy2
21 Μαρτίου, 2023
Ευτυχώς δεν την έχω μεγάλη ναχω τέτοια προβλήματα Πλατύ χαμόγελο
review reaction 3 petergsp, Yagulas
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2